Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mitől zárkózhattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől zárkózhattam be ennyire?

Figyelt kérdés

Volt már rá példa, hogy egy kapcsolat után annyira bezárkóztatok, hogy az ismerkedést is hanyagoljátok?

Sajnos nálam most ez a helyzet, valami oknál fogva úgy 3 éve teljesen hanyagolom az ismerkedést, és persze érdekelnek a nők, de ha arra gondolok, hogy alkalmazkodni kell, be kell engednem a kis világomba, föl kell adnom a függetlenségemet, akkor kiráz a hideg. Ugyanakkor nem vagyok már olyan bulizós, mint régen, sőt, otthonülős lettem eléggé (sajnos ezen az se segített, hogy vettem egy Xbox SX-et :D), holott annak idején pénteken és szombaton is eljártunk mulatni, voltak csajaim, egyéjszakások is nem egy...mostmár ez sem hiányzik. Nyilván hiányzik a szex és a női energiák, de önszeretet híján is vagyok kissé, amit szintén nem tudok megmagyarázni, mivel régen elég lazán ágyba vittem a nőket.... A legutóbbi kapcsolatom lehet az oka talán, ami elég extrém volt. Egy akkori kolléganőmmel jöttem össze, aki válófélben volt, a férje is nálunk dolgozott és kiderült a turpisság. Elég nagy dráma kerekedett a dologból, ami szerencsére nem jutott el céges szintig, de ment a személyeskedés és a fenyegetések is. Szerencsére elsimítottuk a dolgot, azóta egyik sem dolgozik már a cégnél, én is eljöttem onnan, de valamiért erre az időszakra datálom azt, hogy ennyire begubóztam. Lehet, hogy esettanulmány lennék egy pszichológusnál? 36/F



2021. dec. 22. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egyedi eset. Én nő vagyok, egyedül élek, nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, ami miatt nagyon szomorú voltam és magányos is vagyok de egyszerűen annyi pozitív oldala van a szingliségnek, hogy úgy döntöttem pár évig nem is keresek társat. Mindenki sajnál és próbálnak összehozni ezzel-azzal, nem értik meg hogy most ez jó így nekem.
2021. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!