Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatok a mentalitásomon, hozzáállásomon, viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Azon férfiak akik nálam számításba jöhetnek az igazán nőies, bájos, simulékony, vidám nőket kedvelik.

Ezzel szemben én karakán, problémamegoldó, öntudatos nő vagyok. Emiatt az utóbbi időben több elutasítás is kaptam.


30N



2021. dec. 23. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Karakán problémamegoldó vagy fönökösködő irányításmániás veszekedés gerjesztő?

Csak kérdezem, mert néha félreértik néhányan!

Komolyan rosszindulat nélkül írom!


25f

2021. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Legyél : nőies, bájos, simulékony, vidám nő!

Szívesen!

2021. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszel így is.


2#f incel

2021. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ezek nem zárják ki egymást, amiket leírtál, hacsak nem elnyomható, buta, kiszolgáltatott nőkre gondolnak azok a pasik.

Az az igazság, hogy rég rossz, ha az adott férfiak úgy érzik, neked kellene visszavenned, nem nekik összeszedniük a töküket. Az olyanokért nem kár, és hidd el, sokan vannak.

Én sem voltam soha egy lenyomható, tehetetlen nő, meg is kaptam, hogy túl sok vagyok, de tudtam, hogy ők kevesek.

Aztán megtaláltuk egymást egy olyan férfivel, akinek sosem voltam sem sok, sem kevés, hanem pont tökéletes, és viszont.

Keresgélj még!

2021. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A munkám során a fent említett tulajdonságokra van szükségem ahhoz, hogy sikeres legyek. Idő mire levetkőzöm. Nem gerjesztek veszekedéseket és irányításmániás sem vagyok.

Amikor egy lehetőség felmerül elsőként mondom a pro és kontra érveket. Esetleges problémákra azonnali vagy hosszútávú megoldásokat.

Gyakran azt mondják, hogy "kasztrálom" a férfiakat. Ezt szeretném elkerülni.

2021. dec. 23. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

#4 vagyok.

Különösen a “kasztrálás” kifejezést szeretik a töketlenek.

2021. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Pont egy ugyanilyen 31 éves nővel szenvedek. Nárcisztikus is. Pedig amúgy rohadt jól meglennénk ha vidám lenne és nem adná állandóan a mogorva kemény nőt, van aranyos oldala is, de a sok szarsága elnyomja a kevesebb jót.
2021. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Férfiként a véleményem és tapasztalatom az, hogy ha egy ilyen személyiségjegyű nő találkozik egy határozott férfival akkor két dolog lehet:

1.: Viták, szakítás

2.: A nő biztonságban érzi magát és nő lehet.

A határozottságon itt nem azt értem, hogy egy le domináló saját magáról alfahímnek képzelő kis p@cs, hanem egy olyan embert akinek van jelleme és azt látod benne amit egy férfinek képviselnie kellene: érzelmes, támogató, lojális, határozott.


32/F

2021. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 nagyon igazat írt. Én ilyet találtam. 4 voltam.
2021. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Pont egy ilyen férfira van szükségem, aki mellett megélhetem női voltom minden aspektusát.

Csak jelenleg a 2. találkozóig sem jutok el.

2021. dec. 23. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!