Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatok a mentalitásomon, hozzáállásomon, viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Azon férfiak akik nálam számításba jöhetnek az igazán nőies, bájos, simulékony, vidám nőket kedvelik.

Ezzel szemben én karakán, problémamegoldó, öntudatos nő vagyok. Emiatt az utóbbi időben több elutasítás is kaptam.


30N



2021. dec. 23. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

#8 vagyok


Igen sokan megijednek attól, ha egy nőnek van saját véleménye, vágya, és gondolata. Sok randin voltam, de valahogy kiveszett az emberekből a belső érték. Remélem találsz magadnak egy igazi férfit. Sok ember csak játsza az alfahímet. Nekem a nőkkel van ilyen problémám, mármint nagyon sok az üresfejű, pláza cica főleg fiatalabb korban.

2021. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Akivel emiatt nem jutsz a második randiig, azért nem kár. Az szàmodra valószínűleg egy kapcsolatban sem lenne férfi, nem lehetnél nő mellette.
2021. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszene egy ilyen nő, mert sokat lehet tanulni tőlük pont az ebből adódó stílusuk miatt. (F39)
2021. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!