Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első körben mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első körben mit gondolnátok egy 46 éves évek óta szingli nőről, miért van egyedül?

Figyelt kérdés

Nincs gyereke, soha nem volt házas, elvileg szeretett volna családot, kb tizenéve volt felvállalt kapcsolata vkivel, a szüleinek soha nem mutatta be egyik barátját sem. Nem egy bulizós kalandozós fajta, visszafogott de mégsem túlságosan otthon üló, sokat utazott a munkája miatt, egyébként diplomás, igényes csinos, normális családból érkező hölgy. Szerintetek hol a "hiba" ha valaki szeretett volna családot, gyerekeket, mégis kb 10 éve nem volt senkije?

(Nem provokalo es nem rossz indulatu kerdes)


2021. dec. 23. 21:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Első körben azt, hogy nem találkozott férfival, csak vagy alfahímmel vagy pedig papuccsal. A vélememyem ez.
2021. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
19%
A véleményem az, hogy meg is érdemli. Most már ne is akarjon gyereket, egy picikét lecsúszott róla. Mint férfi mondom, hogy se időt, se energiát nem szánnék egy ilyen nőre. Ha 46 évesen a trónján ült és lenézett mindenkit, akkor az élet megajándékozza a sorsával.
2021. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit határozatlan szürke nő!

De ideje lenne élnie!

Talán ez az oka!

2021. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Valszeg komolytalan pasikat fogott eddig ki
2021. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Noren1989 ***** válasza:
66%
Szimplàn annyi, h elvesztegette az életét, ha a fentiek nem csupàn mondvacsinàlt célok voltak.
2021. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
15%
hiv pozitív.
2021. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert így alakult az élete. Mert ahogy az emberek abszolút döntő részének, neki is máshogy történtek a dolgok, mint ahogy megálmodta, eltervezte.
2021. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%

4. Elég valószínűtlen hogy mondjuk 30 éven keresztül csak ilyenekbe botlott! Egy értelmes nő 3 randiból már látja hogy ki a másik. Mondjuk az más kérdés, hogy saját magát mindenki a világ közepének, a tudás egyetlen birtokosának hiszi. Pont ezért nem sajnálok senkit sem. Ha ennyire okosak az emberek, akkor pontosan azt az életet élik, amit megérdemelnek. Pro és kontra.


Nem kell a külvilágban keresni a hibát! Erre én vagyok a legjobb példa. 28 éves koromig azt hittem hogy tökéletes vagyok, minden kudarcomat más okozta, a világ nem ért meg engem. Aztán 15 év múlva rengeteg munkával, áldozattal, megteremtettem azt amit elképzeltem magamnak. Ha maradtam volna az aki, akkor én is most azt írnám, hogy 43 éves férfi aki szingli, miért az amikor tökéletes? Még viccnek is rossz.

2021. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű egyedül is jól elvan és a random találkozásokat részesíti előnybe, nem a társkeresős oldalakat, nem feltétlen van szüksége akárkire.
2021. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Az is lehet!
2021. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!