Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy régi, jó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy régi, jó lány barátnőtök áthívna estére tvt nézni, mert egyedül unatkozik otthon, mire gondolnátok? Átmennétek?

Figyelt kérdés

évek óta ismeritek egymást, barátok vagytok...

mire gondolnál?hogy akar a lány valamit? próbálkoznál nála esetleg? volt már ilyen? mi lett belőle?


2011. ápr. 13. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nekem volt ilyen. A végén dugtunk.
2011. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd...alap hogy átmennék hogy ne unja magát tvt nem nézek ugyhogy DVD lenne belőle aztán ha olyan a lány és nincs kapcsolatom meg persze a csillagok és a bolygók is úgy lennének akkor esetleg de tényleg csak esetleg feküdnék le vele. nem gondolnék ugy semmi "mocskos" dologra nem 1x mentem már át hoyg unta magát vagy jött valaki mert untam magam este vagy hajnalba. nem probálkoznék be a lánynál viszont csak ha adja alám a lovat és 100%ra tudom h nem csak unja magát meghát ha éreznék esetleg valamit. hú kész fogalmazást írtam o.o
2011. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vinnék chipset , meg kólát, esetleg egy tábla csokit , aztán jókat röhögnénk kb....
2011. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!