Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálnátok lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok lányok ha azt mondaná a srác akivel ismerkedtek, hogy te lennél neki az első barátnője?

Figyelt kérdés

22 évesen jutottam el arra a pontra, hogy egy barátnő hiányzik az életemből. Eddig azért nem csajoztam mert nem volt rá igényem és nem is néztem ki jól most pedig, hogy elkezdtem jól öltözködni sportolni már jöhet a barátnő.

De nem lenne nektek kicsit furcsa vagy nem normális, hogy egy 22 éves fiúnak még nem volt soha egyszer sem barátnője? Örülnétek vagy inkább úgy vagytok vele, hogy egy 22 évesnek már azért legyen valami tapasztalata és ne ilyen béna legyen?



2021. dec. 24. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz egy normális lányt, akkor nem fogja őt zavarni, erre felesleges ráparáznod.
2021. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülnék, hogy 22 éves koráig nem b*szatta szét magát.

Szeretem a szűz fiúkat.

2021. dec. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok, 22/L
2021. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ment a like mindenkinek :)
2021. dec. 24. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátom idősebb volt nálad, mikor összejöttünk, tudtam, hogy előttem csak egy pár hónapos, gimis "kapcsolata" volt. Örültem neki, hogy együtt élhetjük át először a komolyabb kapcsolattal járó dolgokat.
2021. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Nekem volt egy barátom, akinek én voltam az első komoly kapcsolata. Eleinte kicsit féltem, hogy idővel elhagy majd, amikor rájön, hogy meg fiatal és “élni szeretne”, de láttam rajta, hogy nem ilyen jellem. Megbiztam benne, aztán fel év után elhagyott pontosan ezzel az indokkal. Én már többet nem jönnek össze olyannal, akinek én vagyok az első párja. Remelem, nálatok nem így lesz!


22 nő

2021. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!