Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha ezt hallanátok egy nőtől az első randi után?

Figyelt kérdés

"Figyu, nekem ez nem fog menni, őszinte leszek: nem szeretem az ilyen gyámoltalan, teszetosza pasikat. Sosem volt dolgom ilyennel és nem is lesz. Nekem másra van szükségem."


Ilyenkor visszaszólnátok neki valamit, vagy lehorgasztott fejjel, keserűséggel telve hazamennétek? Mi a helyes ilyenkor: emelt fővel elmenni vagy visszavágni valamivel?



2017. jún. 16. 16:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
"Oké, pá"
2017. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

Az itteni férfiak? Semmit. Örülnének az őszinteségnek, megköszönnék a véleményezést, és semmi negatívat nem lépnének.

Legalábbis ezt mondják.

2017. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%

Az őszinteség nem egyenlő a tapintatlansággal.

Gyámoltalnnak és teszetoszának nevezni valakit az első randi után már bőven személyeskedés.

2017. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
38%

Válasz:

Rendben,csá.

És eljönnék onnan minél gyorsabban,minél távolabb az ilyen buta,ítélkezős pi**ától...

2017. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
26%
Én lehet, hogy nem bírnám elfojtani a teszetoszaságomat, és ráborítanám az asztalt. Lehet, hogy ettől megváltozna a véleménye rólam. És, ha ezek után a hajánál fogva rángatnám fel a földről, lehet, hogy még a gyámoltalant is visszaszívná. De én már akkor sem tudnék szerelmes leni belé.:)
2017. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%

Egy barátom járt így, csak ők dupla randin voltak. 2 pár, összesen négyen. Mindkét "hölgy" hasonló megjegyzéseket tett. A haverom így szólt a pincérhez:- Külön kérem a számlát! Hogy külön? Úgy, hogy külön-külön-külön-külön!

A két srác fizette a saját fogyasztását, a lányoknál nem volt pénz. Óóóóó.:-O

2017. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
10%
Megkérdezném tőle, hogy akkor miért is jött el randira?! Több mint való nem vakrandiról volt szó, ahol a felek egyáltalán nem ismerik a másikat!
2017. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
79%

Nem értelek titeket. Ha őszinte a nő az a baj, ha nem, az a baj. Nem értem miért lenne tapintatlanság, és miért kéne valakire ráborítani az asztal, mert elmondja a véleményét rólad, nem pedig hiteget, meg kertel, hogy miért nem fog működni. Ezt nem lehet finomabban közölni, és nem is kell, mert nem sértegetett, csak elmondta mit gondol. De gratulálok mindenkinek, megmutattátok mennyire vagytok felnőtt, érett férfiak, akik még egy ártatlan kritikát sem tudnak elviselni és kezelni. Ezek után én a helyetekben hallgatnék, és kicsit magamba néznék, mielőtt a kövi kérdésnél elkezdem osztani az észt másoknak.

21/L

2017. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
31%

#8

Nem is fogod megérteni, te már egy új generációs "nő" vagy.

2017. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nyilván itt arról van szó, hogy randin igyekeztél mindenben megfelelni a nőnek, lested a kívánságait, érdeklődő voltál, nem rohantad le, nem voltál rámenős - ezeket ő teszetoszaságként értékelte. Van az a nőtípus, akinek az ilyen nem férfi és kész. El nem tudom képzelni, hogy milyen viselkedést vár el egy ilyen nő egy pasitól első randin.
2017. jún. 16. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!