Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisebb falvakban élő emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb falvakban élő emberek hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Aki ilyen hasonló helyen él zok ismerkednek netes tarskeresőkön kívül milyen lehetőségek vannak?
2021. dec. 25. 13:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Kisebb falvakban.
2021. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Kb semmi. Én laktam ilyen helyen.

Nulla lehetőség, ember is kevés van, szal ha még igényeid is lennének...

2021. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Első valaszolo ha nincs kiből válogatni akkor szerinted hogyan? :D
2021. dec. 25. 13:58
 4/35 anonim ***** válasza:
44%
Elsősorban lagzikon. A kis településeken simán szokás meghívni akár 3-400 embert is egy "sátoros" lagzira, nemcsak rokonokat, hanem gyakorlatilag az összes ismerőst. Ilyenkor rendszerint akár 5-8 környékbeli falu apraja-nagyja is összegyűlik, egy csomó, addig egymásnak ismeretlen ember összetalálkozik, s a jó hangulatban kiváló a lehetőség az ismerkedésre. A még egyedülálló fiatalok elég gyorsan egymásra is találnak. Faluhelyen messze nem is annyira válogatósak sem a nők, sem a férfiak, mint városban.
2021. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Ha szerencséjük van, akkor van közösségi élet a faluban (lagzik, falunapok, búcsúk, téli bálok, stb) és ott. Ha nincs szerencséjük, akkor társkeresőn.

Opció még:

Régi iskolatársak

Munkahelyi ismerősök

Hobbiból származó ismerősök.


Mindez csak akkor működik ha eljárást otthonról és találkozol emberekkel. Ha úgy élsz, mint pl én (elmész dolgozni, beszélsz 3 emberrel 10 mondatot egész nap, hazamész és a magányos hobbidat csinálod, tanulsz vagy pihensz) az lehet egy jó élet, de nem fogsz ismerkedni. És ez nem azon múlik, hogy faluban laksz vagy városon. Laktam 350 fős faluban is, meg Pesten is, mindenhol ezt csináltam.

2021. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Ezer éve nincs a falvakban 300-400 fős lagzi,se bál,se rendezvény,semmi. Esetleg évente egy falunap.
2021. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
Szénakazalban.
2021. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
34%
Londonban
2021. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Elég komolytalan válaszok vannak, van normális is de többség..semmire való
2021. dec. 25. 15:58
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Kisebb falvakban könnyebb is az ismerkedés, mert mindenki ismer mindenkit kb még a környező falukból is. Az emberek közvetlenebbek egymással.
2021. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!