Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyanok az itt lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok az itt lévő lányok/nők akik ismerkedni akarnak? -visszafutnak az exükhöz/visszaakarják szerezni az exüket. - meggondolják magukat hogy mégsem ismerkednének. -egyszerűen eltűnnek szó nélkül. Miért csináljátok ezt,mire jó ez?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Akarsz róla beszélni, énekelni? Mi az, amit szeretnél kifejezni a kérdéseiddel kapcsolatban?
2021. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan bevallom , hogy azt hittem erős vagyok és túlvagyok az exemen, de mikor mással próbáltam együtt lenni rájöttem még sincs így….

Ez nem direkt kicseszés egyszerűen nem voltam tisztában az érzéseimmel.

2021. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek általában félnek az ismeretlentől. Nem mindenki természetesen. Az ex egy ismerős "dolog", tehát valamilyen szinten kiszámítható. Tehát aki visszamegy az exéhez, azért teszi, mert vélhetően még mindig inkább az ismerős dolgot választja a bizonytalan ismeretlen helyett. Pszichológusok szerint ezért maradnak benne sokan egy sz@r kapcsolatban is, mert tudják mire számíthatnak, még ha az rossz is. Az újtól, az ismeretlentől félnek, ezért inkább a megszokottat választják.

Persze akinek nem inge, ne vegye magára.

2021. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ezt az oldalt legtöbben unaloműzésre használják (legalábbis én biztos). Az anoním személyekkel való beszélgetés nem köt le, ha pedig igen, akkor sem hosszútávon.

N

2021. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. dec. 16. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A nőktől túl sok logikát ne várj. Annyira végtelenül kényelmes az életük, hogy szeretnek maguknak feleslegesen problémákat generálni.
2021. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
3 hónapig levelezgettem egy csajjal. Minden nap beszéltünk. Minden klappolt. Tali is megvolt. Szépen haladt a dolog, egyszercsak írt, h mégis visszamegy az exéhez. Aki megcsalta amúgy. Na mondom nem baj, legalább még egy teára akkor talizzunk. Hamarabb odaértem és jól belekevertem egy fikát a teájába, amit szépen benyomott.
2021. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos sós volt neki, mert sok cukrot tett utána a teába.
2021. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!