Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudom kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom kezdeményezni a nőknél akkor nekem sohasem lesz esélyem párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam ez ilyen fóbiává alakult ki, nagyon félek a visszautasítástól. Magamat visszataszító embernek tartom annak ellenére,hogy már sokan megdicsértek,hogy milyen helyes vagyok ( véleményem szerint teljesen visszataszító a külsőm). Igazság szerint nincsen tapasztalatom a lányokkal való beszélgetésről mert nem igazán beszélgettem velük. Ők nem keresték az én társaságomat és én sem az övékét. Nagyon félénk,visszahúzódó és sajnálatos módon a szavak embere sem vagyok. Személyesen de még interneten keresztül sem megy az ismerkedés. És tudomásom szerint nem tetszettem a 24 évem alatt egyetlen egy lánynak sem.

2021. dec. 25. 21:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudok kezdeményezni*
2021. dec. 25. 21:19
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha már mondták hogy helyes vagy, akkor annyira nem lehet mégsem rossz a helyzet.


A soha az erős szó, de nagyon kicsi az esélye. Ha lesz is, olyan fog betalálni, akit a halál fszába kéne hogy küldjél (gyakori hogy mentális betegek), de nem fogod, mert örülsz hogy valaki hozzád szólt.


Szakemberrel idővel tudnál ezen javítani szerintem bőven, még fiatal vagy.

2021. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Ha a nők sem nyitottak még feléd, akkor garantálom hogy valójában a nők szemében nem vagy szép

Így pedig nőt találnod teljesen reménytelen, szívesen

2021. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Volt olyan nő aki Pl a vonaton leült hozzám és beszélgettünk, utána kereste is a társaságomat. Mivel félek tőlük és kellemetlen számomra a nők közelében lenni ezért elmenekültem.
2021. dec. 25. 21:28
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te menekülsz előlük, akkor mit vársz?

Minek akarsz párkapcsolatot olyannal akitől félsz?

2021. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Így teljesen esélytelen.
2021. dec. 25. 21:41
 7/22 anonim ***** válasza:

Ezt így nem mondanám

Inkább meg kéne oldanod ezeket a lelki szorongásaidat, mielőtt ezen a csajozás dolgon töröd a fejed, mielőtt aktívan belekezdenél.

Mert így ebben a helyzetedben tényleg esélytelen. Valahogy csak lehet kezelni ezt a "fóbiát"

2021. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Oké, kérdező, de nem válaszoltál az #5-ös által feltett kérdésre: minek akarsz párkapcsolatot olyannal, akitől félsz?
2021. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

"kellemetlen számomra a nők közelében lenni"

Akkor keresd a férfiak társaságát. 🏳️‍🌈

2021. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszoltam rá mert nem igazán találom rá a megfelelő választ. Csak annyit tudok írni, hogy így teljesen esélytelen az egész.
2021. dec. 25. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!