Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a fiúnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiúnak kell kezdeményezni? 23/F

Figyelt kérdés
Főként lányok válaszát várnám!!! Ti miért nem tudtok sose kezdeményezni? Hogyha megtetszik 1 srác és annyira bámuljátok, hogy majd kiesik a szemetek, akkor miért nem szóltok hozzá a fiúhoz?🤔 Nagyon idegesítő ez nekünk fiúknak. Jómagam Egerben élek sokat járok a belvárosba és rengeteg lány felfigyel rám. De egyik sem tud 1 árva mukkot sem kiejteni. Miért???🤔

2021. márc. 23. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
87%
Belegondoltál már, hogy a bámulások a kezdeményezés? Mit akarsz még, üljön az öledbe?
2021. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom te is megnézed a lányokat. Attól, hogy megnézek egy fiút nem biztos, hogy össze akarok vele jönni. De hidd el, nem félnek a lányok kezdeményezni, csak nem mindenkinél akarnak. (Én legalábbis usmerek néhány párt, akiknél a nő kezdeményezett.)

Hogy miért van kevesebb ilyen az azzal magyarázható, hogy vannak nők, akik úgy gondolják a férfiaknak kell megtenniük az első lépést. De nem vagyunk mind egyformák. Van, aki meri van, aki nem. Vagy úgy gondolják, hogy mivel lányok, még gázabb, ha kosarat kapnak.

Te miért nem kezdeményezel?

2021. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
#2 én az elmúlt 1 évben rengeteget kezdeményeztem személyesen utcán ismeretlen tőlem fiatalabb lányokkal. 1 se jött össze. Tehát kezdeményezek én!!!
2021. márc. 23. 12:08
 4/93 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem jött össze velük, mert nem volt titokzoknijuk vagy mert nem volt nagy a bimbóudvaruk, ahogy ezt az elúző 8 kérdésben leírtad?
2021. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
51%

Mert ez a szokás. Ebben nőttünk fel, ez a természetes számunkra. Pontosan olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, mint a szoknyahordással, azzal, hogy egy nőnek illik tudni főzni és azzal is, hogy elfogadott a tollászkodás, smink: megszoktam, hogy egy lány csinál ilyeneket, egy fiú nem és őszintén szólva szeretek is "megfelelni" ennek a nemi szerepnek ilyen szinten. Ugyanannyira természetes, mint az, hogy a fiú kéri meg a lány kezét, hívja el randira, a fiú az erősebb a lánynál...


Nekem ez jó így. Van olyan része az életnek, ahol örülök, hogy egyenlőség van, de az ilyen kis gesztusokat és apróságokat jobbszeretem megtartani olyannak, amilyenben felnőttem.

2021. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
94%
Oda szoktunk menni beszélgetni. A bámulás nem csak azt jelentheti, hogy tetszel a lánynak.
2021. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
2021. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell. Honnan veszed, hogy kötelező? Csak akkor "kell", ha a sikered esélyét növelni akarod...
2021. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
83%
Ha vkinek annyira se kellek hogy kezdeményezzen, engem már ez kiabrandit önmagában.
2021. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
89%

A barátomnál én kezdeményeztem például, szóval nem kell általánosítani. Amúgy pedig semmit sem kell. Nem kell kezdeményezned, ha nem szeretnél.

22/L

2021. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!