Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találnak párt a leszbikuso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnak párt a leszbikusok? Kicsit kétségbeeestem.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, kezdem azt gondolni, hogy sosem lesz barátnőm. Tizenévesen férfiakkal ismerkedtem, de hamar kiderült, hogy nem működnek a dolgok. Egyértelműen a nők vonzanak.

De sajnos úgy érzem lehetetlen, hogy párt találjak. Az ismerősi/baráti körömben minden lány hetero kb, talán 1-2 olyat ismerek, akik szintén vonzódnak a saját nemükhöz, de velük sosem volt meg a kémia. Egy volt munkahelyen ismerkedtem egy nővel egy darabig, de ő “hetero” volt és végül visszalépett. Egyetemre is járok, ott sokakat ismerek, de egyikükről sem tudom, hogy van-e bennük hajlam és én nem merek kezdeményezni, nem akarom elrontani a kialakult barátságokat, meg nekem úgy tűnik, őket is csak a férfiak érdeklik. Bulizni, helyekre járni szoktam, de ott sem találkoztam még egy leszbikussal sem. Vagy nem tűnt fel. Az a baj, hogy ránézésre senki nem tudná megmondani rólam, így gondolom a leszbikusok is azt feltételezik, hogy hetero vagyok:( Tindert próbáltam már, volt is egy-két randi (azok nem jöttek össze, inkább csak barátság alakult ki), viszont ott nagyon idegesítő, hogy kb az összes olyan lány/nő csak hármasozáshoz keres nőt, vagy hogy a pasijuk nézhesse, vagy pedig férfi párjuk van, csak valami “izgalomra” vágynak. Én egyikre sem vagyok vevő, monogám, komoly kapcsolatot keresek. Gyakran nézek leszbikus témájú filmeket és olyan szomorú látni, hogy mások csak véletlenül összetalálkoznak és szerelem lesz a vége. Leszbikusok/biszexuálisak/egyéb, ti hogy találkoztatok a párotokkal? Nem siettetem a dolgot, majd találkozom az “igazival” egyszer biztos. De kezdem elveszíteni a reményt.



2021. dec. 25. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem feltétlenül kell úgy indítanod, hogy "szia, leszbikus vagy?"

Aki szimpatikus, mosolyogj! Hívd el többször találkozni, amikor kicsit jobban megismered, puhatolózd ki mit gondol a leszbikusságról, flörtölj! Nem kell ajtóstól ágyba rohanni, élvezheted a folyamatot is! Mi van ha ő hetero? Na bumm, megismertél egy remek embert, jól érezted magad és keresel tovább!

2021. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne ess kétségbe.

Gyógyítható.

Pszichológus.

2021. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Több leszbikus van mint bölcs. És több bölcs mint istenszolga.

Na én akkor mit mondjak...


Majd a sors segít. Járj leszbi klubbokba.

2021. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
Ne veszítsd el a reményt. Angyalkak. Hu nagyon jó oldal volt, de sajnos megszűnt. Kitartást!
2021. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!