Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti is éreztétek/érzitek úgy, hogy soha nem fogtok párt találni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem amúgy sem vagyok most a legjobb passzban, de jelenleg sehogy sem tudom elképzelni, hogy valakinek valaha is megtetszenék.
2021. nov. 4. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, évekig.


Aztán most itt fekszik velem az életem szerelme a közös ágyunkban, és olyan mintha mindig is együtt lettünk volna.

2021. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sikerült egymásra találnotok. :)

Röviden elmeséled hogyan történt?

Egyébként érdemes elengedni a reménykedést és pont akkor fog jönni?

2021. nov. 4. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező pont ugyanígy érzem én is :(

25/L

2021. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. 26N
2021. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Szintén ugyanez.

22/L

2021. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen. 25/N
2021. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

"Röviden elmeséled hogyan történt?


Egyébként érdemes elengedni a reménykedést és pont akkor fog jönni?"


Ha otthon laksz, nincs még önnálló egzisztenciád, ha vidéki vagy, úgy sokkal nehezebb, ezt aláírom.


Mi társkeresőn ismertük meg egymást.


Részletes, őszinte profilt kell írni, fotókkal, és nem csak általánosságokkal.

Legyél korkrét, pl életmódra, hobbikra vonatkozóan.

Tervezel az elkövetkező 3-4 évben költözni, munkahelyet váltani? Hol tervezed az életedet, városban vagy vidéken?

A hét 5 napján bulizol vagy inkább egy bögre tea és a kenyérsütés az ami jellemzőbb rád?


Ha a mentális egészséged nincs épp a toppon, azt ne itt teregesd ki. Amennyi ilyen profilt olvastam, hogy "súlyos depressziós vagyok", "bpd-m van szóval lehet megcsallak" vagy "súlyos szorongásom van, ne várj tőlem randit vagy érzelmeket".

Ezzel a terapeutádat keresd meg, random nők a neten nem fognak erre megoldást nyújtani, csak bizarrnak hat.

Kb mintha egy egész profilt szentelnél annak, hogy eltörött a lábad vagy hogy fáj a fogad. Wtf?


Vak profilól meg nem lehet igazán párt találni, szóval ha regisztrálsz, tessék bele egy kis erőt fektetni. Te ráírnál egy ilyenre? Ugye, hogy nem.

Ha valaki arra jár, az szintén zenész, szóval nem érdemes paranoidnak lenned, az internet szolgáltatód már úgyis 100× megtudta, hogy lmbtq+ vagy.

Szóval ha valahol, a társkeresőn legyél önmagad.


Aktívan kell kezdeményezni, mert ha mindketten csak lestek mint hal a szatyorban, abból nem lesz semmi.

Írj rá azokra is, akik nem 100%ban az álomnőid, mert egy próbát megér. Ismerkedj, és ne feszülj rá, lehet barátság is belőle, ne akarj minden áron csak és kizárólag életed szerelmével találkozni.


A kommunikáció fontos, ha valaki érdekel, annak részletesen írj, kérdezz, és hagyd, hogy ő is megismerjen.



Emellett ajánlom, hogy foglalkozz az életed egyéb téren érdekessé tevésével. Van 3-4 hobbid amik nem szorosan kötődnek egymáshoz?

Mit csinálsz a szabadidődben, csak punnyadsz, vagy van valami ami aktívan leköt, pl sport, kézműves tevékenység?

Az emberek általában megérzik ha nem kezdessz az életeddel semmit, ha nincsenek barátaid.

2021. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én szívesen ismerkednék! Valós személy vagyok, képet is tudok magamról akár küldeni :)
2021. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok 21/L. Viszont, a 7-es válaszoló előtted le a kalappal. Tömör, lényegre törő válasz volt. :)
2021. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!