Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 evesen hulyeseg olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 evesen hulyeseg olyannal osszejonni akivel mar az elejen tudom h nem fog orokke tartani?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akárhány évesen hülyeség így összejönni
2021. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb 20 éves simán összejönne olyannal akivel tudja hogy nem marad örökre együtt. Ezt neked kell látni hogy mik az elvárásaid, szeretnél e már rövid időn belül családot, vagy ráér az még 15 év mulva is.
2021. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Mert honnan a tökömből lehet azt tudni, hogy ki lesz az "igazi"?


SOHA, nem fogod tudni, hogy ki lenne az igazi. Sőt, jó eséllyel meg sem ismered, mert nincs 180 a fiú, vagy kicsi a melle a lánynak, vagy...

2021. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Nincs oylan, hogy orokke...

Ne legyél naiv :)

2021. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Én 23 évesen megismerkedtem egy eszméletlen jóképű sráccal. Nekem diplomám volt, ő akkor csinálta levelezőn az érettségit, és mivel estin, még munkája sem volt, a szüleinél élt. Eszembe nem volt vele tartós kapcsolatot kialakítani, de annyira futott utánam, hogy végül belementem. Elég jó volt a szex is vele.

Anyámmal és a mostohaapámmal laktam, akik már alig várták, hogy elköltözzek otthonról. Persze ők azt várták, hogy majd összejövök egy gazdag pasival, akinek saját lakása van, és egy hónap múlva odaköltözöm hozzá, és megszabadulnak tőlem. Így nagyon rossz szemmel nézték azt, hogy egy ilyen fiúval járok, mivel látták, hogy nincs jövője az egésznek. A mostohaapám konkrétan minden k.nak elhordott. Én meg azt gondolom, hogy nem ártottam vele senkinek, neki sem volt párja, nekem sem, jól éreztük magunkat. Hosszú távon nem maradtam volna vele, de elég hamar kezdtek előjönni a problémák, pl. az, hogy bárhova mentünk, én vittem őt, mert neki még kocsija sem volt. Szerintem őt is eléggé zavarta a köztünk lévő anyagi és szellemi különbség, úgyhogy szépen lassan elmaradozott. Nem is vesztünk össze, bár nyilván nem szép dolog szakítás nélkül eltűnni, de annyira nem rázott meg. Néha véletlenül találkozunk, szoktunk pár felszínes mondatot váltani. A piacon árul fehérneműt, van felesége, gyerekei. Én amúgy nem bántam meg.

2021. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni, te mire vágysz. Én mindig stabilitásra vágytam, sosem érdekeltek a kalandok, csak olyan emberrel kezdtem kapcsolatba, akivel az akkori fejemmel úgy gondoltam, leélhetek egy életet. Mivel van két exem, így nyilván ez nem jött össze :D. De én nagyon érzelmes vagyok, a szex is csak akkor megy, ha szerelmes vagyok, amúgy teljesen jól elvagyok egy vibrátorral, szóval csak magammal csesztem volna ki, ha belemegyek valami komolytalanba.

De ha te más kaliber vagy, és nem akarsz fiatalon anya lenni, akkor nem hülyeség belevágni. Ez is egy tapasztalat.

2021. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
5 ameddig megvagy a saját világodban addig semmi kínos nincs ebben de jobb ha nem tudsz /hallasz mindent. Most hogy szüleid miket mondanak azt lerázhatod magadról mint kutya a bolhát de ha a piacon vigyorogva rákérdezne egy kofa hogy "szóval te voltál meg a bugyiárusnak?!🤤" az már kellemetlenül érhet főleg ha társaságban vagy. Külföldiekkel is azért egyéjszakásosoznak szívesen mert úgyse lesz utóhatás míg egy magyar fiú akár pizzafutárként is váratlanul feltűnhet újra és elvárhatja a magas borravalót a "múltkoriért"
2021. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
És szerinted ciki, hogy megvoltam a bugyiárusnak? Akkor nem jövünk össze velem, és kész. Fél évig tartott a dolog, és nem egy éjszakás kaland volt, és eléggé udvarolt is nekem, szóval szerintem semmi szégyellnivaló nincs a dologban. Nem a szüleim mondták, hanem a mostohaapám, ami azért nem egészen ugyanaz, főleg, hogy azért vette el anyámat, mert neki volt lakása. Hasonló mentalitást várt volna tőlem is, én meg nem így ismerkedem azóta sem. Egyébként nem gondolnám, hogy a srác kibeszél mindenkinek, nekem sem mesélt az előző nőiről, azért annál diszkrétebb. Azért, mert nem mentem hozzá feleségül, az még nem jelenti azt, hogy egy tirpák suttyó, mert olyanokkal azért nem jönnék össze. De nyilván te meg magadból indulsz ki. Te az utcán ujjal mutogatsz a lányokra, hogy képzeld, őt is megdugtam? Szerintem ez nem a lányt minősíti, hanem téged.
2021. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább most csináld, mint 40 évesen 3 gyerekes anyaként, mert úgy gondolod, hogy nem éltél eleget.
2021. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!