Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti osszejonnetek egy gyogyszerfuggo, munkanelkuli, csunya, ronda, depresszios, egzisztencia es baratok nelkuli, pesszimista, eletcel nelkuli, szuloknel lako, szeretethianyos, de nem kapcsolatfuggo 26 eves fiuval?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha odairnatok azt, hogy hany evesek vagytok. A kerdesem lanyokhoz szol.

2018. aug. 16. 17:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
még jó,ők a legjobbak:D
2018. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Igen igen igen. 22/l
2018. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen. 21L
2018. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod a választ.

23

2018. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom a valaszt.

De a valaszokban felfedezni velem a szarkazmust es az ironiat. :(

Pedig ugy tudnek szeretni.....ha hagyna valaki.

Es mar csak a peront latom pozitiv, dontesnek.

2018. aug. 16. 17:44
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Én kapásból ott is hagynám érte a makkegészséges, káros szenvedély nélküli, jól fizető állással rendelkező, jóképű, ambíciózus, nagy baráti körrel bíró, magabiztos, férfias páromat. Úgy adnám ki az útját, mint annak a rendje :D
2018. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező,itt sok segítségre és megértésre ne számíts.
2018. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Ebből a legeslegrosszabb, amit persze kihagytál a felsorolásból, hogy önsajnálkoztató vagy, ami a legutálatosabb jellemző az én szememben.

Viszont kívánom mielőbbi talpra állásod!

18L

2018. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A kerdesemben szo sem esett onsajnalatrol. Jelen helyzetemet irtam le, amiben vagyok, amiben elek.

Sajnalatbol nem kerek, sosem panaszkodtam az miatt, amiben vagyok. Engem ne sajnaljon senki.

Mint irtam, a kerdesem a jelen helyzetemet irja le.

2018. aug. 16. 17:53
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Mi lenne ha öngyilkosság helyett inkább felemelnéd a pici seggedet és keresnél valami munkát? Mert tudod van az a mondás, hogy a munka nemesít... elöbb jönnék össze egy tescos árúfeltöltővel vagy bárkivel aki dolgozik mintsem olyan emberrel aki nem képes tenni a saját nyomora ellen. Ha nem teszel érte, semmi se fog az öledbe pottyanni. Viszont a kérdés kamu szóval....
2018. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!