Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a lány még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány még nem elérhető?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy lánnyal véletlen, elbeszélgettünk. Megkedvelt, nagyon jóban lettünk, mindenképp találkozni és barátkozni akar velem. Nekem is nagyon tetszik. Még friss a dolog.

Amikor azonban a randi szóba került, kiderült, hogy nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, és ő még erre nem áll készen. Ti mit tennétek?


Amik eszembe jutottak, mint lehetőségek:

1. Továbbmenni, pápá, az élet rövid.

2. Barátkozni, reménykedni, hátha meggondolja magát.

3. Néha találkozni, beszélgetni, jóban lenni, tartani a kapcsolatot. De nem túl gyakran, mellette mást is keresni. Én efelé hajlok.

4: ? Egyelőre más ötletem nincs, mindent szívesen meghallgatok.


2021. dec. 29. 11:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet randizna" 😆


Az

Ez a történet szerintem bukó

2021. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

A lányról ezt írtad: “ mindenképp találkozni és barátkozni akar velem.”


Barátkozni akar, és nem kész egy új kapcsolatra( veled) . Szerinted van értelme várni rá? Friendzone-ba rakott. Valamiért nem fogtad meg. Szerintem engedd el. Nyugi nem változik meg, és nem , nem veszítesz semmit.

2021. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mert minél idősebb az ember annál inkább tudja, hogy mit akar, milyen társra vágyik, már nem alkuszik meg egykönnyen. Idősebb korban ezért is kevesebb a lehetőség a válogatásra (meglévő gyerekek,- ex házastársak, egyéni igények miatt).

2021. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
30 körül mindketten.
2021. dec. 29. 12:33
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon felejtos. Nem lehet tudni, mikor heveri ki az előző kapcsolatot, és ha ki is heveri, az sem borítékolja a sikert. Ha érdekelnéd úgy, akkor azt mondta volna, hogy nyitott veled talalkozgatni, de haldjatok lassan. Tudom, mert pont ilyen helyzetben voltam én is, amikor egy hosszú kapcsolat után randizni kezdtem. És még ez sem boritekolja a sikert. Szerintem engedd el, jön majd a jó ember jó időben.


23 nő

2021. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, legyél nyitott másokkal a kapcsolatra. Ha valakivel összejössz, akkor jó. Ha senkivel se, akkor esetleg figyelj a lányra, hátha változott valami benne.

De sajnos legtöbb esetben az van, amit 4-es és 6-os írt, szóval nagy reményeket ne fűzz ehhez a lányhoz, és pláne ne szalassz el miatta másokat.

2021. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik hozzáállás a megfelelő. Ő időt és helyet kért, ilyen módon megadod ezt neki. Ugyanakkor meg nem leszel a biztos "B" terv sem.

Igen, csináld ezt. Ismerkejd, randizgass, aztán meglátod mi fog előbb beteljesülni

2021. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a várni nem várni rá dolgot nem értem.

Éld át életed, ahogy eddig, barátkozz vele és vagy közelebb kerültök vagy nem, majd a sors elődönti. Egyáltalán nem kéne ezen gondolkodni.

Nyilván maradj korrekt és őszinte.

N29

2021. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
3. ne várj olyan vonatra, ami lehet soha nem vesz fel. "Lehet randizna veled" kicsit úgy hat, hogyha éppen nincs jobb, jó leszel te is, nem érdemes várni rá.
2021. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

18as vagyok.

Még annyi, hogy Én vártam 5 hónapot egy férfira (aki az esetem se volt és nem is kedveltem régen, aztán megismertem és szép lassan ment minden)...eléggé megszerettem és úgy éreztem érdemes várni, mást elküldtem miatta. Mi egy éve vagyunk együtt...persze ez a ritkább.

2021. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!