Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet élőben vagy a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet élőben vagy a neten magasabb egzisztenciájú férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elittárs és a puncsos oldalt próbáltam már.Azt sem bánom ha külföldi, főleg osztrák oldalakkal próbálkoztam, Bécsben azért akad pár jó pasi.Győr közelében élek, ezért is gondolkodtam főleg osztrák pasikban még,vagy szlovák felvidéki magyarban.De Pestre is tudok utazni,saját autóm is van.

Hol lehet ismerkedni ilyen pasikkal,manapság?

28L


2021. dec. 29. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
minden álmuk egy gyakoris, mentálisan sérült, idősödő hölgy
2021. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Leszbi?
2021. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Kisanyám! Ha kinéznél valahogy már rég megtaláltak volna ezek a férfiak. Mekkora szánalom vagy... és már nem vagy tini sem hahaha
2021. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!