Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet élőben vagy a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet élőben vagy a neten magasabb egzisztenciájú férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elittárs és a puncsos oldalt próbáltam már.Azt sem bánom ha külföldi, főleg osztrák oldalakkal próbálkoztam, Bécsben azért akad pár jó pasi.Győr közelében élek, ezért is gondolkodtam főleg osztrák pasikban még,vagy szlovák felvidéki magyarban.De Pestre is tudok utazni,saját autóm is van.

Hol lehet ismerkedni ilyen pasikkal,manapság?

28L


2021. dec. 29. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Itt a gyk-an biztos nem
2021. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Golddigger társkeresőkön.
2021. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
áruld rosszlányokon a tested, előbb utóbb csak be akad egy gazdag házas ügyvéd vagy cégvezető. Utána meg ejtesd magad teherbe vele (ha kell hazugsággal). Ennyi.
2021. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
XD
2021. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Ez most direkt provokatív kérdés? Gondolom igen.


Végezz el egy pincér tanfolyamot és kerülj be egy luxus étterembe. Onnan már könnyen tudsz válogatni, ha elég meggyőző vagy.


Menj el egy egyetemre a "drága" szakok környékére. Válaszd ki azt a férfit, akin látod, hogy jól megy neki és "véletlenül" botolj bele az utcán.


Szórakozóhelyen is könnyen meg lehet állapítani, kinek megy jól a szekér.


Nagyon sok lehetőséged van, de aki goldiggernek áll, annak fel kell készülnie a konkurenciára. Nem árt, ha van egy kis eszed és talpraesettséged.

2021. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Provokatív kérdés level 50
2021. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na megint egy életképtelen lotyó!
2021. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

1.


Pont, hogy gyakorin gyülekeznek a bevallás alapján heti pár órával milliókat kaszáló "menő arcok"...


De amúgy ez egy troll kérdés, így is kell kezelni azt.

2021. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Suerintem erről már lecsúsztál.
2021. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mennyi a fizetési igény, ha már itt reklámozod magad?


Biztos érdekel valakit és van is kidobható pénze.

2021. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!