Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha csak egyszerű átlag emberek lennétek átlag (vidéken) nettó 250 ezres fizetéssel államnak dolgozva, piacképtelen diplomával (köztisztviselő, államigazgatás), plusz a nőknél is sikertelenek lennétek? 36 F.

Figyelt kérdés
Újabb diplomát szereznétek, vagy valami szakképzést végeznétek el? Ezzel együtt erősebben csajoznátok? Vagy mindent egy lapra feltéve kimennétek külföldre? Az a baj, hogy van egy kis lakásom vidéken, szerencsére csak havi 70 a törlesztő, de még 8 millió hitel van rajta.
2022. jan. 1. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Amikor nekem így ment, tanultam egy szakmát. Villanyszerelő lettem. A suli végeztével elmentem egy vállalkozóhoz kirándulni a szakmát akkor kerestem nála kb 400ezret. Épület villanyszerelés. 1.5évig.csinaltam mellette kiskatás vállakozó voltam

Jelenleg havi 7-800ezer nettó bevételem, magánvállalkozó vagyok.

2022. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A következő lépés a regisztrált szerelő.
2022. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igaz
2022. jan. 1. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Itthon is lehet érvényesülni. Ki mehetsz külföldre de ott egy bevándorló leszel. Inkább szakma, vállalkozás mint egy újabb diploma.
2022. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
kiírnák pár síros, önsajnáltatós kérdést a gyk-ra.
2022. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Legalább újévkor ne ez a kritikán aluli tiniszínvonal legyen már itt. Köszi.
2022. jan. 1. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Fogalmazz másképp!

Államigazgatásban dolgozó, megbecsült, diplomás köztisztviselő (36F) vidéki kis lakással társát keresi.

2022. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit, mint ahogy most sem teszek semmit, ettől sokkal jobb feltételek mentén. :))
2022. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy olyan nőt, akinek ez megfelel. Én sok ilyen ffit ismerek, egyiknek sincs gondja a nőkkel.
2022. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Szüless meg újból, nézz ki jól, lesz nőd, plussz tanulj villanyszerelönek, és vésheted a falat életed végéig, ehhez mondjuk nem kell újra születni, most is csinélhatod. Ez a nő szerzési dolog nem attól függ szerintem milyen pánzes vagy...
2022. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!