Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as férfi diplomáskén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as férfi diplomásként vidéken (sajnos piacképtelen, de tanulni, az rogyásig kellett érte) csak 175-180 ezret keres kézbe, akkor nem sok esélye van (volt már régen több kapcsolatom), hogy normális, átlagos, rendes barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, már nem mamahotelben élek, bár még saját lakásom sajnos nincs, van rendes, nem éppen egy rossz autóm, hobbijaim, jó öltözködési stílusom, korrekt (heti 2-3 edzés), sportos testalkatom, átlagos arcom. Káros szenvedély kizárva.
2017. júl. 21. 15:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%

Milyen diploma?

Amilyen melóért vidéken 180 nettót fizetnek, azért Pesten 260-280-at. Tessék, itt motivációd elköltözni a mamahotelből.

2017. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Kivéve a tanári állást mert az mindenhol egyforma. Én is ennyit keresek tanárként,10 éve vagyok a pályán.
2017. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem szabad belesüppedni a szánalmasan fizető állami szektorba. Ha tanár lennék, kiépíteném úgy, hogy magánórákból tartsam fenn magam.
2017. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Rengetegszer tették már fel ezt a kérdést, szerintem olvasgass vissza.


Normális, átlagos, rendes barátnőre miért ne lenne esélyed?

Ha Téged zavar,hogy ennyit keresel,szeretnél előbbre haladni az életben, akkor próbáld magad a diplomád mellé egy kicsit más irányba képezni,vagy vidékről Budapestre költözni, ahol ugyan magasabb az albérlet, de vélhetőleg a lehetőséged is több lesz az elhelyezkedésre.

2017. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

Az első válaszoló elég korlátozott képességű, "már nem mamahotelben élek". De amúgy Bp.-n meg nem fizetnek többet minden szakmában, sőt, mivel nincs munkaerő hiány mint vidéken, ezért van olyan szakma amiben ugyanannyit fizetnek, de az albérlet árak meg 2x akkorák. Nagyon jól jártál akkor...


Mellesleg a kérdező szerintem a jó öreg vegyész csávó, aki már a sokadik kérdését írja ki, vegyipar meg Budapesten egyáltalán nincsen, vidéken meg van ahol van.

2017. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Valóban elsiklott a szemem a "nem" szó felett. Elárulod, hogy ez milyen képességem deficienciáira utal?
2017. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tanárként annyit kapnék ott? Megnézném. Ugyanis fix rendszer, bértábla van. De mentőtisztként is közalkalmazotti. Diplomás ápolóként is. Meg sorolhatnám.
2017. júl. 21. 16:09
 8/29 A kérdező kommentje:
Pl történelem, vagy magyarórákból, vagy biológiából, földrajzból, tesi, stb, nehezen képzelhető el a magánóra. Amúgy tanűr vagyok. De szerintem ott fogom hagyni ezt az egészet, ennyi pénzért nem éri meg. Csak felvesznek valami irodai munkába Pesten valamivel többért.
2017. júl. 21. 16:10
 9/29 A kérdező kommentje:
Ja igen, vegyészi képzettségem is van. Vagyis kémiatanári is egyben.
2017. júl. 21. 16:11
 10/29 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, hogy Pesten van egy rakás állás, ahova csak legyen valamilyen diplomád, és felvesznek. És ott, ha jobb cég és jól dolgozol tudsz is előrelépni, nem úgy mint az állami munkahelyek fix időnként növekedő fizetésénél.
2017. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!