Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalta már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasgatni a Felnőtt párkapcsolatok témakörben a nők kérdéseit , amit főleg arról írnak ki hogy a párjuk, férjük miért megy félre, miért nézeget más nőket, miért nem foglalkozik velük, stb...

Mindig azon kapom magam ,hogy bakker én pont az ellenkezője vagyok,aki mind lelkileg és testileg meg tudna nekik adni mindent , és mégis úgy érzem hogy a nők mégsem az olyan férfira vágynak mint én, hanem a kérdésekben említett férfiakra.

Csak szerintem paradoxon ez , vagy ez valami ösztön a nőknél?



2022. jan. 1. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
INCEL level 500. Nem ösztön, hanem a hülyéket nem kedvelik.
2022. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye?
2022. jan. 1. 18:55
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Fogjátok már fel, hogy hiába inceleztek, akkor is az van, hogy elolvasunk még 500000 női panaszos kérdést. :D Ha mi incelek vagyunk, nevezz aminek akarsz, nem is ismersz, minek nevezed akkor ezeket a panaszkodó nőket? :D Mert olyat még nem hallottam, hogy rájuk is jönne valami összevont, rövidített szavas kifejezés, nem a buta libára gondolok.
2022. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Femcel. A nők nem szeretik a siránkozó teszetosza fickókat.
2022. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

így nézd: te még ezeknél a hűtlen férfiaknál is rosszabb vagy

miután ezt beláttad, gondolkozzál el, hogy miért van ez így, majd kezdjél változtatni rajta

2022. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok siránkozó, se teszetosza, csak furcsa hogy a nők sokszor nem adnak esélyt, de ha valami véletlen folytán mégis, legtöbbször nem a megfelelő személynek.

Én csak azt nem értem, hogy mi ennek az oka.

Ha írok egy kedves üzenetet, miből gondolják hogy töketlen vagyok?

Mert nem valami nagy dumás szöveggel indítok?

Mert ha igen, ez előítélet , és az pedig nem az én hibám.

A nők adhatnának több esélyt a férfiaknak, legalább olyan szinten, hogy kicsit beszélgetni velük, mert a sok kavics között néha azért lapul egy gyémánt is :)

2022. jan. 1. 19:05
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Kavics vagy, nem gyémánt. A gyémánt ragyog a kavics megbújik.
2022. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kérdezd meg a volt párom, hogy szerinte melyik vagyok, gyanítom nem a kavicsot fogja mondani :D
2022. jan. 1. 19:08
 9/19 anonim ***** válasza:

(3-as vagyok)


5-ös, akkor kezdjük újra, íme a történet:


1. nő választ (mindegy kik közül)

2. nő rájön, hogy rosszul választott

3. nő kiír egy kérdést hogy miért ilyenek egy férfiak

4. férfi olvassa ezeket a kérdéseket és összerak egy képet

5. férfi kiír egy kérdést, hogy miért választanak rosszul a nők


És ezek után képesek vagytok a történetet az 5. pontnál kezdeni, és erre is csak az a válasz, hogy incel és hogy még a hűtlen férfiaknál is rosszabbak vagyunk? :D Nevetséges. UGyanilyen erővel szálljatok már bele a nőkbe is, vagy azokba a hűtlen férfiakba, de ne hűtlen férfiaknak nevezzétek, hanem valami cuki, incelhez hasonló gúnynevet ragasszatok rájuk, mert a hűtlen férfi inkább azt jelenti, hogy belevalós fasza csávó, aki több nőt kúr, így végül is a hűtlen egyfajta rejtett respectű felmagasztalás, hogy hát azért kaszanova vagy öcsém.

2022. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én csak sajnálom az ilyen nőket, mert sok van közöttük aki tényleg kedves, aranyos, de emiatt ő is rosszul választ, és tönkreteszik egy életre.

Szomorú az ilyen, de nem tudunk mit tenni, nem a mi döntéseink, és nem is nekünk kell meginni a levét.

2022. jan. 1. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!