Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ismerkednek 30-35 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ismerkednek 30-35 közötti nőkkel, tapasztaltak már hasonlót? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vagy csak én fogom ki mindig az ilyen nőket?

Már a 4. nővel futok ez miatt zátonyra.

Az ismerekedés mindig jól indul, nyilván a közös szimpátia megvan, egy hullámhosszon jár az agyunk stb.

Aztán ahogy szóba kerül a szex téma mintha bekattanna valami az agyukban, egyből kényszeresen az exek farkának méretéről, és az ágyban való teljesítésükről kezdenek el ódákat zengeni.

Egyébként a szex téma ha szóba kerül, arról kezdünk beszélni hogy ki mit szeret stb.

De a vége mindig az, hogy mekkora fuckboy alfa hímekkel dugtak a kapcsolataik alatt.

Komolyan ilyenkor mintha valami bizonyítási kényszer lenne úrrá rajtuk, hogy "éreztessék" mekkora alfa nőstények voltak a korábbi kapcsolataikban.


2021. aug. 16. 15:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2021. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

LOL

Nem, sőt. Én nem tudom, te milyen nőkkel ismerkedsz, te tapasztalataim szerint pont ennek a korosztálynak a legkevésbé fontos a szexuális teljesítőképesség, és ők már egy fokkal reálisabban látják ezeket a dolgokat, mint a fiatal kis pipik.

2021. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább azt tapasztalom (pedig nem is ismerkedek), hogy ha előkerül a szex, a férfiak 90%-a nem képes tisztelettel beszélni. Konkrétan elképedek, hogy ha szóbajön a szex, szinte elő sem kerül témának a hagyományos szex, csak egyből az anál, az ütlegelés, fojtogatás meg a szerepjáték. Nem csodálom, hogy egy nő, aki ismerkedni próbál, inkább nosztalgiázik, ha ilyen aberrált szart öntenek a nyakába.
2021. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Tippre azért hoznak fel ilyen sztorikat, mert ha bármire azt mondják, hogy nem szeretik csinálni, akkor egyből elkezdenek rájuk olyan címkéket ragasztani, hogy prűdek vagy hogy biztos nem tudták kielégíteni az előző partnert, stb. Mikor annak idején ismerkedtem és meghúztam a határaimat ilyesmiben, én is kaptam a fejemhez ilyesmit. Ahogy undorító és gusztustalan dolognak tartok valakit megszégyeníteni a kinkje miatt, úgy azt is egy primitív, alattomos féregnek tartom, aki azért aláz meg egy másik embert akár csak szóban, mert semmi extremitásra nem vágyik az ágyban és nem akarja éjjel-nappal csinálni.


Egyébként meg valószínűleg nem vennék fel ezt a pajzsot, ha nem idejekorán beszélnétek a szexről. Nem akarom elhinni, hogy aki felhozza ezt a témát, az nem érzi, hogy ez még nem illő és egyelőre nem tartozik rá...

2021. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2021. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Az én barátomnak is baja az hogy az exeimrol jó veleménnyel vagyok. De akkor minek kérdezik a pasik ha ez baj?

Johogy nem olyannal járok akivel fogakat összeszoritva kell tűrni a szexet, hanem olyanokkal akik tudnak is valamit az ágyban.

2021. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
+1 a nőknek a szex amugy tenyleg a pasitol függ es nem mástol. Ergo johogy a vos tapasztalataikrol beszélnek ha kérdezed.
2021. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
*volt tapasztalataikrol
2021. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagyon alpári exhapsik kukiméretéről sztorizgatni.

Miféle nők ezek...??

2021. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem értem, hogy ha akkora alfa hímek voltak és jók voltak az ágyban, akkor miért hagyták el őket?
2021. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!