Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen válik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen válik egy férfi végtelenül depresszióssá (persze nem mindenki), ha sok-sok éve nincs párja, nem keres 500 ezreket havonta (hanem csak 280-290 körül diplomával), hogy azért kikapcsolódhasson, utazgathasson? 37 F. Másnál előjött 30 felett?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező.


Először is tedd rendbe az életedet. Tanulj egy szakmát amivel rendesen lehet keresni. Öltözz fel rendesen, kicsit járt sportolni és kezd el élni.

Attól még senkinek sem lett jó és szép élete, hogy otthon kesergett magában.


F

2022. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is realizáld, hogy ez a "öccáz nettó, könnyű munkával", ez a gyakoris legendárium része, nem a valóság - különösen vidéken (kivéve az osztrák határ-menti részeket). Van néhány ilyen munka, de közel sem annyi, mint amire az itteni keménykedések alapján számítanál. (Ráadásul sokan csalnak és az osztrák/német/angol minimálbérüket számolják át Forintra)


Aztán, ha lenyugodtál, utána a realitások talaján hozd ki a legtöbbet a teljesen átlagos fizetésedből (költözz el, ha a Vár környékén, a fővárosi diplomatanegyedben vagy egyéb helyen élsz, mert ott ez tényleg kevés)

2022. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miskolcon élek.
2022. jan. 2. 13:58
 4/18 anonim ***** válasza:

tetszik ez a burkolt társkeresés 

Elöször is ne az anyagiakkal kezd, aki megismer és csak ez a rész érdekli azt már teheted is az anyagi kosárba. Vagy neked is csak az számit, hogy ki mennyit keres?

Legyen önbizalmad, ha itt depressziósnak állitod be magad, biztosan nem leszel a népszerűségi listán.

Ha már tényként kezeled, miért nics sok éve, mi az oka?

Hallottál már arról, hogy a zsák megtalálja a foltját?

2022. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most nyáron fogok 40% önerővel lakást venni, lehet dob rajtam 10-20%-ot, kicsit felszabadultabbá fog tenni.
2022. jan. 2. 14:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Én csak 200 ezret keresek, de tudok utazgatni. Most januárban pl. egy Erdélyben egyetemre járó ismerősömet látogatom meg majd Kolozsváron néhány napra. De korábban mentem ugyanígy Franciaországba is egy ott élő magyar ismerősömet meglátogatni tavaly. Más kérdés, hogy vonattal mentem, vagy pl. egyik esetben olcsó airbnb-ben szálltam meg, a másik esetben pedig magánál az ismerősömnél.


Szóval az a szerencsétlen, aki utazgatáskor csak 5 csillagos szállodát, autóval menést, drága éttermekben evést tud elképzelni, az valóban megszívta. De aki nem a luxus kedvéért utazik, az kevés pénzből is tud utazgatni.

26/F

2022. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
300k Miskolcon k.jó! Pesten is csak 200 körül keresnek. Nem értem a problémádat.
2022. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7. mit nem értesze?

hátha beesik neki egy gold digger, most már van hol aludnia, lesz lakása, és egy pasija aki elviszi ide oda...kell ennél több? 😜

2022. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem golddiger, csak egy egyszerű, kedves nő. Meg hát panelba fogok élni, szóval az meg nem golddiger kategória nőket vonz be.
2022. jan. 2. 15:04
 10/18 A kérdező kommentje:
goldigger
2022. jan. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!