Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha volt ilyen, akkor kb. hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt ilyen, akkor kb. hány èves korodban romlottak drasztikusan a pártalálási lehetőségeid, illetve férfi vagy nő vagy?

Figyelt kérdés
Esetleg kommentben leírhatjátok szerintetek mi okozta hogy adott korban romlott a lehetőség.

2022. jan. 1. 11:55
A kérdező szavazást indított:
20-25, nő vagyok
25-30, nő vagyok
30-35, nő vagyok
35-40, nő vagyok
40-45, nő vagyok
20-25, férfi vagyok
25-30, férfi vagyok
30-35, férfi vagyok
35-40, férfi vagyok
40-45, férfi vagyok
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlott, mert sosem voltak jó esélyeim.
2022. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimisként egy környékről sok veled egy korosztályú felé tudsz nyitni. Mennek a hírek, pletykák rólad mikor mi történik veled.

Baráti társaságokban könnyű ismerkedni suliban. Városi rendezvényeken.

Érettségi után sokan elköltöznek a továbbtanulás miatt. Megbomlik a közeg.

Egyetemen nálunk mindenki máshonnan jött. Legtöbbünk már tartós kapcsolatban és/vagy dolgoztunk mellette.

Munkahelyen meg nagyok a korkülömbségek. Pl. Nálunk 40-50esből van sok plusz pár velem egykorú de foglalt. Ügyfelekkel meg ritkán vagy huzamosabb ideig, hogy ismerkedj így marad az online tér meg a hobbis csoportok számomra.

27/F

2022. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Az 1. választ jelöltem, de árnyalnám: nekem sem volt igazán esélyem soha, erre jött az, hogy kikerültem egy olyan közegből, ahol potenciális partnerek voltak, azóta már meg sem ismerek újakat, akkora a nihil, hogy gyakorlatilag már olyan sincs, aki visszautasítson/levegőnek nézzen...

(30/N)

2022. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy éve váltam el, most 38 éves nő vagyok.20 évesen ismertem meg a párom, előtte még akadtak "kérőim", iskola/baráti társaság/szórakozóhelyek, sőt utca, stb.Akkor még másképp ment.Most nincs senki, egy éve aki érdeklődne, és nem tudom, hogy én csúnyultam meg ennyire, vagy senki nem feltételezi, hogy nem vagyok foglalt, illetve a korban hozzám illő férfiak zöme viszont házas, vagy legalább komoly kapcsolatban él.Maradna a netes társkereső, próbáltam, de annyira idegen tőlem az egész, hát ráadásul mondjuk poénnak jó volt.

38/N

2022. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez itt, nőknél 35-40 körül, pasiknak meg már 20-25 körül elromlottak az esélyeik :D Vagy inkább nem is voltak.
2022. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam a romlott az esély annyit tesz, hogy amióta betöltöttem a 20-at 7év alatt 4barátnőm volt, abból kettő hosszabb.

Ez a gimis ismerkedéshez képest a fele, bár ott is volt hosszabb kapcsolatom.

De szerintem, amit leírtam következetesen lefedi a nagy átlagot.

2-es voltam.

2022. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt barátnőm , szerintem nem is lesz szóval nem tud romlani ami nincs! 26F
2022. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem keresek már párt, de én azt tapasztaltam, hogy 18-20 éves koromtól haladva a korral előre jobbak az esélyeim és párt is ezért találtam.


Nagyjából ugyanannyi emberen látom az érdeklődést, de más az aránya azoknak, akiket én is vonzónak, emberileg értékesnek és alkalmasnak tartok. A párkapcsolatomat tiszteli a többség, így talán nem az a legjobb szó, hogy kezdeményeznek, de sokkal több olyan embernél látom, hogy esélyem lenne, ha szingli lennék, aki alkalmas egy normális kapcsolatra és akinek nem csak szexre kellenék.


Szerintem két fő oka van, egyrészt azóta jobb körökben mozgok, jobb környéken élek, értelmiségiként, diplomás munkakörben dolgozva más réteggel találkozom, mint a húszas éveim elején. Másrészt pedig aki csak azért üldözött, mert fiatalfétise van vagy naiv kiscsajra vágyott, az már lekopott rólam és a mostani 20 évesekre ácsingózik végre. Alapvetően a minőségibb kapcsolatra vágyó minőségi férfiak nagyobb arányban vannak jelen ismeretségi körben, én legalábbis ilyen tendenciát látok. Ennek eredményeként találtam meg a párom is.

2022. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!