Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A linkelt rádióműsorban 32:20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A linkelt rádióműsorban 32:20 környékén Csízi Ági egy igazán megkeseredett incel szöveget tol le, undorító dolgokat általánosít a nőkről, áldozatot hibáztat! Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

[link]


De nem csak ott csinálja, ha nem ebben a műsorban gyakran incelkedik, látszik hogy soha nem volt kapcsolata nővel, csak a kasszánál, ezért gyűlöli őket ilyen megkeseredetten!


Belerúg az áldozatokba NŐ-kbe, ís hibáztatja az áldozatot!



2022. jan. 3. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miaf.sz ez a videó???
2022. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
biztos ezt akartad linkelni?
2022. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az se rossz, de itt van amit akartam linkelni: [link]
2022. jan. 3. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Várjvárj mindjárt meghallgatom
2022. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Csízi Ágnes nem egy nő? Már nő is lehet incel? A múltkor még kiselőadás hangzott el arról, hogy "olyan nincs", ezért is közkedvelt ez a szitokszó, mert nincs "fordított eset".


Gyorsan változnak az ún. "szabályok".

2022. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Tiszta vicc az a nő, és rémesen irritáló. Ha megjelenik Puzsér, elfelejti, hogy feminista. Kemény kritikát mondott itt a hírességekre vadászó nőkről, pedig őt is azóta halljuk, amióta Robiék hívják rádiózni, pedig nem éppen egy oldalon állnak. De mindegy, ha híresség, akkor híresség. Mekkora öngól. Ha lenne vér a tökükben a fiúknak, minimum egy Csides Katát hívnának be.
2022. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Csízi normális felfogású nő.
2022. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5 ez nem nő! Egy NŐ nem tesz ilyen incel megkeseredett nőgyűlölő kijelentéseket! Így nem NŐ, tehát potenciális incel, és végül is kiderült hogy incel is lett! Soha nem is lesz nője, mert ilyen szánalmas nőgyűlölővel nem fog összejönni egyetlen normális, inetilgens, önálló, erős NŐ sem!


#6 igen, egy szánalmas incel, nem is igazi nő!

Puzsér még az átlagos férfinél is jobban elnyomja a nőket, még jobban áldozattá teszi!


Valamikor volt egy vita beszélgetése a feminizmusról Antoni Rita harcos feministával, őt is elnyomta, és az áldozat szerepbe kényszerítette, kishíján szánalmas incellé tette!


Puzsér egy ragadozó, verbális erőszakoló! De valószínűleg fizikailag is erőszakol, másképp nem születhetett gyereke egy ilyen incel bálványnak.

2022. jan. 3. 16:11
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyet nem írtam. Nem hiszem, hogy Puzsér elnyomó lenne, de a mai feminizmusról elég kemény véleménye van, amit el is mondott párszor. Például amikor felhívta a NANE- t...

Csízi Ági meg pont úgy került a képbe, mint feminista, akivel vitázhatnak. Csak az a baj, hogy vita helyett segget nyal. Hiteltelen.

2022. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem is lesz nője, mert ilyen szánalmas nőgyűlölővel nem fog összejönni egyetlen normális, inetilgens, önálló, erős NŐ sem"

Saját magadat járatod csak le ember!

Én is incel vagyok, de amit te művelsz az egy nagyon bugyuta és átlátszó tőrbecsalási kísérlete a femináciknak. Ennél azért jobbal kell előállnod, hogy legyen hiteled, és be is válljon.

Persze hogy nem lesz nője, hisz nő ő maga is. Úristen gyerele, te nagyon odavagy!

2022. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!