Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog az ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ha még komoly kapcsolatom nem volt, de akár az első komoly barátnőmmel képes lennék megházasodni, gyereket vallani?

Figyelt kérdés

Nem az a típus vagyok aki arra vágyik hogy sok lánnyal legyen. Meg a viselkedésem sem olyan ami annyira vonzó lenne. Inkább ilyen nyugodt, gondoskodó típus vagyok.

26F


2022. jan. 4. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

"Nem az a típus vagyok aki arra vágyik hogy sok lánnyal legyen"

ez majd eldől amikor már van barátnőd és megnyilnak előtted a további lehetőségek...

Maradhatsz az első barátnőddel életre. Ritka, de megesik az ilyen.

2022. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha lesz barátnőd, megtehetitek. Csok és babaváróhitel elérhetőek, amíg a Fidesz van hatalmon. Ilyen a Gyurcsány-korszakban nem volt.
2022. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Garantáltan válás lenne belőle, és 18+ évig gyerektartás fizetés.

Ha semmi tapasztaltod nincs, javaslom ne csinálj gyereket az első ribizlinek aki szembe jön.

2022. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért házasodnál és csinálnád fel az első barátnődet, mert annyira szerelmes lennél - hanem mert már most annyira kétségbeesett és elkeseredett vagy, hogy fuldoklóként kapaszkodnál az első nőbe, aki hajlandó lenne minimális érdeklődést és szexualitást nyújtani irányodba.

Persze, érthető, hogy így érzel. MOST. De majd öt év múlva már nem biztos.

2022. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális. Tipikus jó fiú vagy, akit a nők akkor keresnek fel, ha a rosszfiúk felcsinálja őket, és ott marad egy gyerekkel. Akkor az ilyen fazonokra, mint amilyen te vagy, lehet számítani.
2022. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Én nőként érzem ugyan ezt, ha valakivel jól működik a kapcsolatom, akkor nem vágyom másra és akár le is élném vele az életemet.( eleve nem jövök úgy össze valakivel, hogy “ most jó , aztán majd meglátjuk, stb.”)

Bár én nagyon kevés emberrel jutottam el addig a pontig, hogy komolyabbat is el tudnék képzelni vele. A jelenlegi párom 28 éves , eddig nem volt kapcsolata, csak két alkalmija.

Nem tudjuk mi lesz a jövőben , de most nagyon egy hullámhosszon vagyunk, vannak terveink és szépen haladunk előre , közösen .:)

2022. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Normális, hogy olimpiai aranyérmet szeretnék úszásból, akár az első próbálkozáskor is?

Nem az a típus vagyok, aki sok éremre vágyik. Meg amúgy úszni sem tudok. Inkább ilyen nyugodt, lassú típus vagyok.

2022. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális dolog.


Azért látod így mert az első nőbe kapszkodnál aki egyatalan emberszámba venne.

2022. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Ritka, de azért tud ez jól is alakulni. 😊 Tapasztalat.
2022. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#2

Gyurcsány alatt a devizával etették az embereket, Orbán alatt a csok-al. Egyik kutya, másik eb.


A '80-as, '90-es években volt nagy divat az iskolapadból a templomba menni megházasodni az aktuális nagy ő-vel. Meg is lehet nézni, hogy utána hány gyerek nőtt fel elvált szülők gyermekeként. Vagy inkább nem váltak el, és mérgező családban nevelkedtek az utódok. A legjobb a fél év/egy év ismeretség után házasodni. Az tuti válással végződik. 4-5 évnyi ismeretségnél előbb nem érdemes házasodni, bár még akkor sem garantált a jó házasság.

2022. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!