Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért marad egyedül egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad egyedül egy 35 éves férfi, állással, lakással ( fővárosban ), normális értékrenddel, külsővel és családi háttérrel? Mi hiányzik még a nőknek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 08:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Semmi rossz tulajdonsága? Ejha.
2021. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Van valami rossz tulajdonsága, vagy csak a 2o éves Insta modell jó neki
2021. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
A nőknek semmi nem hiányzik, csak a pasinak
2021. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok 37 évesen.De azért nekem van önkritikám,és nem vagyok tökéletes :) De senki sem az.

Sokszor rossz látni hogy nálam sokkal rosszabbaknak (akár külsőre,belsőre,egzisztenciára) van párjuk és boldogok.De hát legalább nekik összejött :)

Amíg nekem nem jön össze meg élem az életem ahogy nekem jó,és megpróbálom az optimizmus mellett élvezni az életet,az apró örömeit :)

2021. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
Olyan vonat után, ami nem áll meg felesleges szaladni. Téged valamiért csak az ilyen nők fognak meg függetlenül milyen a külseje. Lehet egy átlagon aluli csaj sem állt meg, mert neki csak a top 3 skaccerek a nyerők. Boldog macskás éveket neki, de ne érezd magad rongyon, mert nem értékeltek. Neked egy olyan nőt kell találnod, aki értékel, mert csak így élhetsz hosszútávú a kapcsolatban. Inkább annak örülj, hogy már most az elején kiütközik egyértelműen ki az aki nem vevő rád. Ha közben derülne ki, akkor azok csak elpazarolt évek és csak egymás idején húztátok feleslegesen.
2021. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Ezek a "tökéletes" férfiak általában a legdefektesebbek. Elhiszik magukról hogy van pár materiális-felszínes dolog amit fel tudnak mutatni, és ettől már főnyeremények.

De arról nem tettél említést hogy milyen vele lenni? Hogy beszél velem, hogy bánik velem? Milyen az ágyban? Humoros? Szórakoztató? Rendben van érzelmileg? Cipel olyan traumákat amiket rám akar kivetéteni?

Konkrétan a lényeget hagytad ki. Mert az hogy 30 fölött van egy saját életed és saját egzisztenciád, ne haragudj, de alap. A közhiedelemmel ellentétben ez nem azt jelenti hogy kőgazdag legyél, de az hogy eltartod magad nem erény, legyen ez egy budai villa vagy egy kisvárosi, 60+rezsi kis lyuk.

2021. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
20%
Ott van többnyire a gond hogy mit lát ebből a nő? Vagyoni egzisztenciális hátteredet nem, belsődet nem... lát egy so so külsőt mint amilyen 15ezer kortársadnak van. A nálad rosszabbakat meg reklámozzák bemutogatják ajnározzák a közös ismerősök. Ha nálunk kisebb durranások becsajoznak ott olyan egyszerű de rajtunk kívülálló ok van a háttérben hogy " ja hát így nekem is menne..."
2021. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%
6- tehát a felépített élet alap. De hogy nője legyen az már kegy. Lehet persze odagondolni mindenféle rejtett negatívumot de akkor az egyértelműen trógerebb alakoknak miért van nője? Tilos olyat feltételezni hogy bizony számos esetben a nők készülékében van a hiba?? Pedig valószínűbb mint izzadságszagú magyarázatokat gyártani
2021. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%

"de akkor az egyértelműen trógerebb alakoknak miért van nője?"


Akkor valami nagyon hiányzik az adott pasiból, amiért nem tud kapcsolatot kiépíteni.

2021. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
77%

Én akiket látok így (rokonságban, ismeretségi körben), aki harmincas, lakással, állással, jó családi háttérrel, jó külsővel, azoknál általában mentálisan baj van a toronyban, nem kicsi.

Vagy kötődési képtelenség, vagy nárcisztikus vonások, vagy teljesen rácuppanva a családjára, rigolyás rendmánia, ilyenek.

(Ezek meg ugye külsőre nem látszanak, elsőre nem tűnnek fel.)

2021. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!