Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már 1000 ilyen kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már 1000 ilyen kérdés, de valahogy a megoldás várat magára, mi kell a harmincas nőknek?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit megfordult velem a világ, próbálok rendes lenni, megértő, elfogadó és érdeklődő, de valahogy nem találom az igazit. Voltak kapcsolataim, hosszú is, futó is, de nem jövök be azoknak akik nekem tetszenek, pedig sokat beszélgetünk, beavat a dolgaiba és a többi. Nem tudom eldönteni mi a hiba. Átlagosnak tartom magam, próbálok normálisan öltözködni, sportolok. 186centi vagyok, 85 kiló. Rendes munkám van, autóm, lakásom, nyaralóm,megtakarításom, nincs gyermekem, nem váltam. Nem vagyok egy Adonisz, de szerintem nagyon ronda sem. Talán! A környezetem jóképűnek és inteligensnek mond, de nyilván elfogultak! Segítsetek, hol a hiba?

#Nem kellek a nőknek? #Harmincas nők?
2022. jan. 4. 12:52
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy 35 éves vagyok, szeretek olvasni, utazni, filmezni. Nagyon megoldós típus vagyok, ha valamit még lehet csinálni, azt általában elérjük. Egy dolgot viszont rühellek, a hazugságot, nálam az abszolút kizáró ok.

Volt egy pár próbálkozások ami emiatt rekedt meg.

2022. jan. 4. 12:59
 2/35 anonim válasza:

Szia barátom!;) Nyugi először is.


Ne csak külső alapján próbálj barátnőt szerezni, jó nyilván elsőnek azt nézi meg az ember, tisztelet a kivételnek. De azért nézz körül olyanok körében is, akik visszahúzódóak pont az ilyen " ugyse jon ossze velem senki" dolog miatt.



Azt javaslom próbálj olyant találni, aki hasonló belsővel rendelkezik mint te , megért, és a legfontosabb, hogy őszinte.


Számomra is az őszinteség a legfontosabb a kapcsolatban így tudom miről beszélek.


Mellesleg ne aggódj, előbb utóbb megtalálod a párod!;). És nem a nyaralód,vagy a pénzed miatt , hanem aki vagy, és ami vagy!:).


Ne siess, ne ugrálj kapcsolatról kapcsolatban ugyanis az megzavarhat és nem tudod mi a jó döntés. Várj kicsit, próbáld fejben rendbe hozni az ilyent , gondolkozz át mindenen és ne siess, ne légy túl tapadó inkább légy érdeklődő.



A lányok mindig szeretik ha kérdezik róluk, és nem csak magunkról beszélünk hanem kérdezünk.



Az igazinal viszont nem a pénzed fogja nézni,hogy mennyi pénzed van, hanem téged. A pénzed nem fog számítani ott,hogy most pl milliomos vagy.

2022. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
A lányok mindig szeretik ha kérdezünk róluk* előző vagyok, elírtam
2022. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Egy nagy tudod mi kell még. Ennyire egyszerű ha az mind megvan amit leírtál.
2022. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, nem vagyok gazdag csak azért írtam, hogy nem érdekel, hogy a másik félnek milye van, nekem ez másodlagos. Nem tudom eldönteni, lehet, hogy nem értek a nőkhöz, vagy csak megöregedtem és már nem vagyok vonzó. Azért az is fontos. A rendes, visszahúzódó lányok között válogatok, de nem akarnak velem hosszútávú kapcsolatot. Most is van 3 lány akikkel napi szinten beszélek, de valahogy mintha valami miatt megrekedt volna a dolog.
2022. jan. 4. 13:19
 6/35 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy pont a három lány a gond, akivel napi szinten beszélsz. Én például nagyon utáltam mindig is, ha azt láttam, hogy "többen vagyunk versenyben". Nekem az a tapasztalatom a férfiakkal, hogy mintha elfelejtettek volna udvarolni. Írtad, hogy megrekedt a dolog. Ez miben nyilvánul meg? Nekem a legtöbb majdnem kapcsolatom ott akadt el, hogy vártam vártam és soha nem kezdeményezett igazán a másik fél. Régimódi vagyok, ez van. Volt olyan srác, akivel hónapokon keresztül reggeltől estig beszélgettünk, mégsem volt köztünk semmi, pedig alig vártam, hogy nyisson. Elhívtad őket randizni?

Azt látom a körülöttem élőkön, hogy a férfiak és a nők fejében is hatalmas bajok vannak. A pasik mintha kisujjat sem akarnának mozdítani, de az elvárások megvannak, a csajok meg vagy annyira görcsösen akarják a szeretetet, hogy egyből eldobják az agyukat, ha valaki érdeklődik, vagy már mintha le is mondtak volna az egészről. Ez persze csak nagy általánosítás volt részemről.

2022. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Persze, hogy el hívtam őket, nyitottam is, elmentem egy pontig, de tovább már nem tudok. Talán túl rámenős is vagyok néha, korábban ez bejött, most valahogy nem. Vagy túl őszinte, volt aki nem akarta elhinni, hogy tényleg érdekel, lefeküdt velem, és ennyi! Nem is értettem!
2022. jan. 4. 13:51
 8/35 anonim válasza:
Akkor nincs tippem. Majd eljön az, akinél nem kell ilyen kérdéseket feltenned, és tudni fogod, hogy megérkeztél. :)
2022. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%

Huszonéves csajoknál próbálkozz. Nyugodtan menj rá 22 éves lányokra, csak bánj velük szépen. A 30-as nők hülyére veszik a 35 éves férfiakat.

És tanulj meg társalogni. Mindegy miről, csak beszélj sokat. Rizsázhatsz szakmai dolgaidról is, az sem számít ha nem érti a csaj miről van szó. A nők imádnak dumálni és imádják a kommunikatív férfiakat.

És ne alázkodj meg előttük soha, legyen tartásod. Ne fuss senki után.

2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Egy baj van, nem nagyon jönnek be a 20 éves kislányok. Nem szoktam futni utánuk, nem vagyok egy tapadó s típus sem.

Majd kialakul, de kezdenek önértékelési problémáim lenni, és nem akarok odáig jutni, hogy a szép fiúkkal versenyezzek.

Beszélgetni szeretek, szinte bármiről, sok nő barátom van, szeretnék velem lenni, ez látszik. Ha megkérdezem őket mi a baj, gáz vagyok, vagy min változtassak, akár a külsőmön, nem mondanak semmit. Lehet, hogy tényleg hanyagolom kéne a témát?

2022. jan. 4. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!