Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40-es, akár elvált nők,...

40-es, akár elvált nők, ismerkednétek egy harmincas, házas pasival?

Figyelt kérdés
Budapest
2021. nov. 23. 00:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze-persze, életkortól függetlenül minden szingli nő legfőbb vágya hogy szeretőként második legyen 😂 Ettől még előfordulnak ilyen történetek, de ott a Férfi "nagyon tud" (s nem pasi). Előbb megjön a nagyon erős szimpátia, vágy és csak utána siklanak át a felett hogy esetleg házas. Ez viszont nem random működik, pláne nem idegenekkel egy anonim fórumon...
2021. nov. 23. 01:31
 2/11 anonim válasza:

Persze, minden nőnek az az álma, hogy megalázzák és lyuknak használja őket egy pali, aki annyira gyáva jellemtelen alak, hogy még szakítani se mer:DD

Ha már megaláznám magam, legalább olyan pasi tegye, aki nem egy rakás szerencsetlenség..

2021. nov. 23. 06:09
 3/11 anonim válasza:

Kedves 1,2 válaszoló!

A világ nem fekete, és fehér. Honnan tudjátok, hogy miért nem lép ki a házasságából? Attól, hogy a szex nem működik, vagy nem elég otthon, attól még szeretheti a feleségét, de miért kellene elnyomnia a vágyait? Sőt! Az is lehet, hogy azt a bizonyos szeretőt is tudja szeretni. Nem mindenki monogám!


Kérdező:

Lehet, hogy társkeresőn (kívánlak.hu, szexrandi.hu, viszony.hu) könnyebben találsz ilyen kapcsolatot, mint itt.

45N

2021. nov. 23. 06:34
 4/11 anonim válasza:

Kedves 3-as: természetesen szeretheti a feleségét attól, hogy nem jó a szexuális életük, de akkor ha ilyen nagy a szeretet, nem kell félrekefélni:) Elnyomni a vágyait? Isten ments, dehogy kell. Nyugodtan szakítson és élje meg a vágyait, én ezt abszolút támogatom.

Nem mindenki monogám, ez való igaz, de egy poliamor kapcsolatban mindenki! tud egymásról:D A kérdező nyugodtan elmondhatja, hogy szerelmes valaki másba is és élhetnek szépen 3an szerelmi kapcsolatban. Ezt is abszolút tudom támogatni, semmi gond nincsen ezzel.

Ja hogy te nem úgy gondoltad mi? szánalmas, hogy ezeket hozod fel kifogásként, mikor láthatóan egyik se állja meg a helyét, még csak közelébe se érnek az elfogadható kifogásnak. Próbálkozz valami mással igazolni a gerinctelen gyáva kis patkány személyiségeiteket.

2021. nov. 23. 06:41
 5/11 anonim válasza:
Házassal nem.
2021. nov. 23. 06:45
 6/11 anonim válasza:
Én kimondottan izgulok a házas férfiakra. :-P L
2021. nov. 23. 07:15
 7/11 anonim válasza:
Én meg a házas nőkre 😉😉😉
2021. nov. 23. 07:17
 8/11 anonim válasza:
#3 nem ítéltem el, s nem is pálcát törtem felette. Csak annyit jegyeztem meg, hogy ha valaki házas és úgy akar független nőt - pláne olyat akinél 10 évvel fiatalabb - akkor igen jónak kell lennie a "szeren" mert versenyben kell szállnia a nővel egykorú, független pasikkal is. S nem "pasi" hanem Férfi kategória aki ezt meg tudja oldani.
2021. nov. 23. 13:13
 9/11 anonim válasza:
Elvált nőkre nem bukik senki? :)
2021. nov. 23. 14:06
 10/11 anonim válasza:
Azok is jók. 😉
2021. nov. 23. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!