Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű közalkalmazottként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű közalkalmazottként egy kisvárosban hivatalban dolgozva, esélyem nincs a Tinderen,meg a többi társkereső oldalon,ha csak egy garzon lakásom van, meg egy 20 éves suzukim?

Figyelt kérdés

magamra igényes vagyok, mindig rend és tisztaság vesz körül.Biciklim és az öreg suzukim mindig lemosva kitakarítva,lakás meg a ruháim is tiszták.

Igaz a kínaiban veszek ruhákat cipőket, mert ebből a hivatalnoki fizuból erre futja.

Sportolok is hogy jókiállású legyek, pingpong, tenisz tollaslabda amit szeretek csinálni.

30 évesen miért nem írtak még vissza sehonnan, mikor még profi fotósnál is voltam képeket csináltatni a társkeresőre?


2022. jan. 5. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Mit váesz egy kisvarosban? Ott nincs perspektíva, látod te is

Én Budapestet ajánlom

2022. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézel ki jól vagy szar a dumád
2022. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hazudsz.
2022. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Pld., mert profi fotósnál voltál. Nyilván látszik, hogy a képeknek semmi köze az életedhez, akár fake profilt is feltételezhetnek miatta.
2022. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

felejtsd el a tarskeresot

a suzukival meg guruljal el vmi bulihelyre csajozni

2022. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Oké, most, de mit csináltál 5-10 éve? Mi lett az iskolai szerelmekkel?
2022. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én speciel Budapesti vagyok és valóban több lány van itt, ez nem kérdés de attól is függ mit akarsz, meg a legtöbb olyan is.. . Szóval bármennyire meglep én is hasonló helyzetben vagyok 21/F
2022. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

#7 kekpirula

nem a legtobb olyan, az osszes

#awalt

2022. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nincs, de nemcsak tinderen, a való életben sem.
2022. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Felejtsd el a tindert, meg a többi ilyen netes szarságot.

Járj társaságba a hobbijaid kapcsán, ismerkedj, barátkozz személyesen.

2022. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!