Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a jelenség hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a jelenség hogy az online társkereső oldalakon egy "normális" férfit sem találni?! Mi lehet ennek az oka? Hol ismerkedjek máshol? Diszkók kizárva!

Figyelt kérdés

Vannak tapasztalataim az online társkereső oldalakkal kapcsolatban, sajnos negatív. Idáig egy "normális" férfivel sem sikerült ismerkedni.

Mi az oka?! Hol ismerkedjek inkább?! Ilyen diszkós helyek kizárva a piálás és a többi nem az én stílusom.


Mit értek a nem normális alatt bővebben?!


Írom:


-30 éves, de még mama hotelben lakik, az anyjával.

-30 éves és kb.: egy szobában lakik albérletben.

-30 elmúlt, házas, de "épp válófélben van" titokban társat keresne.


-Érzelem nélküli szimplán szexkapcsolatot keresők, különböző kapcsolatot keres szöveg alá bújtatva.


-Nárcisztikus elmebetegek


-Felnőtt emberek gyerekes viselkedéssel, mint ha az oviban lennénk.


-Hazudozók , akikről pár szóváltást követően kiderül hogy hazudnak, mindenkinek egyetem van kiírva és valójában egy gyárban munkás a szakmunkásképző sulijával.


-És persze a kinézetre már kritikán aluli személyek akiknek esélyt sem adnék, ránézésre nem szimpatikus emberek.



Tényleg nincs normális férfi a társkereső oldalakon?! Tapasztalok?!



2022. jan. 3. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Milyen férfira vágynál? :)
2022. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy kicsit nem ártana lenyugodni. Milyen férfit is keresel egyáltalán? Azt már tudjuk milyet nem.
2022. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, 30 fölött már a legtöbb ember házasságban, vagy egyéb hosszútávú kapcsolatban él vagy élt. Aki egyedül maradt, ott lesz valamilyen probléma/nehézség. A szőke herceget fehér lovon már hiába keresed, arról lecsúsztál 10 éve.

Ha ezt elfogadtad, akkor kezdél társaságba járni és ismerkedj ott.

2022. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem igaz, itt van neked a szőke herceg, gyorsan csapj le rá :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1118..

2022. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem 30, csak 28 vagyok egyetem nélkül, de vezető beosztásban. Egy kisebb új építésű szoba+nappali méretű albérletben lakok, szóval nem egy putri. Minek is költenék vagyonokat egy óriási helyre amiben egyedül vagyok? Nem hazudozok és nem szexkapcsolatot keresek, de amiatt hogy hol lakom már nem minősülnék normálisnak? Külsőt most direkt nem írtam, szubjektív dolog, de volt már innen is meg társkeresőről is normális kapcsolatom szóval nem bányarém vagyok.
2022. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 21:50


Itt most nem az egyetemen van a hangsúly a kérdésem leírásában, nem az a lényeg hogy van e vagy nincs, de olyan vicces hogy szinte mindenkinek ki van írva valamilyen egyetem, és aztán kiderül hogy nincs is :-)

Annyira vicces vagy szánalmas nem is értem.

2022. jan. 3. 21:53
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Pffff akkor eláshatom magam, mert 30 éves koromig biztos nem fogok tudni elköltözni. Leszek csak 26 míg elvégzem az egyetemet. De ne is költözzek el, mert nekem csak egy szobára lenne szükségem, de az nem jó.


Úgy érzem nekem ami párkapcsolatom most végetért, az volt az utolsó.

2022. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy a női felhozatal különb?

Egyébként hadd segítsek: nagyon sok a problémás egyed mind a férfiak, mind a nők között. Igénytelenség, tanulatlanság, élet iskolája, hopp két eltitkolt gyerek, hopp egy nincstelen alkesz életművész...

Ha te normális vagy, és normálisat keresel, akkor az sokáig fog tartani. De inkább várj türelemmel.

2022. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad is, semmi komolyra nem gondolnak akik ezt kiírják, reklámnak jó, aztán bíznak benne hogy elég felszínes akit kifognak és nem derül ki.
2022. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Én is fent voltam társkeresőn, de nem találtam soha senki normálisat közel 30 évesen. Szépnek, csinosnak mondott nő vagyok, tanult, életvidám, dolgozó és szinte csak b.szógépeket, depressziósokat, meg ingyenélőket sodort a társkereső az utamba, amiből baromira elegem lett. Feltettem magamnak a kérdést: Mire vágyom igazán? Alkalmi dugásra? Tengés-lengésre egy f.szi mellett, csakhogy legyen valakim? Vagy netán normális, minőségi kapcsolatra, amiben boldog lehetek? Elhatároztam, hogy nem fogom lejjebb adni, nem megyek bele szexkapcsikba és nem fogok olyannal összejönni, aki nem tetszik. Töröltem a p.csába a társkeresőt, majd a való világban megismertem egy szuper velemkorú pasit, aki intelligens, laza, jóképű és öröm vele együtt lenni. Én azt javaslom magamból kiindulva, hogy először is döntsd el, mit akarsz, aztán ha ez megvan, ne add lejjebb az igényeidet és töröld a társkeresőt, mert ott nagyon kicsi az esélye, hogy normális pasit fogj ki, de ez egyáltalán nem a férfiak ellen szól, mert nőkből sem jobb a felhozatal a barátaim szerint.
2022. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!