Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, komoly 35-45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, komoly 35-45 éves férfiak hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Milyen a felhozatal?
2022. jan. 8. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én bárhol. Miért ne?
2022. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ma a felhozatal a kérdés? Mindenféle emberek is vannak.
2022. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
37 vagyok, férfi tanár, tanult, többdiplomás-de megfizetetlen, Miskolc, lakáshitel. Szóval sehol, mivel kb 30-32 évesen voltam kinézetben a csúcson, azóta viszont megritkult a hajam, az arcom sem olyan, mint 5-6 éve, azelőtt a nők maguktól írtak nekem, 4 éve a kutya sem néz rám. Pénzem sincs, ennyit ért az 5 év egyetem+még egy mesterszak 1 évig. El vagyok keseredve, szóval sehol. Fizetem a hitelt orrvérzésig, mókuskerék az életem. Barátok mind Pesten élnek, de ott meg átlag nettó 250 ből nem élsz meg, és 18 millióért nem veszel lakást, mint itt. Szóval minden egy hatalmas öngól.
2022. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki egyben van az bárhol. Ebben a korban már kell valamit magadénak tudnod.
2022. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt. 39F
2022. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

A normális, komoly férfiak ebben a korban három csoportra oszthatóak. Az első és legnagyobb csoport már régen megtalálta a párját, így ők nincsenek jelen a társkeresési piacon. A második csoport a korábbi sikertelenségei miatt már szintén kiszállt a társkeresési piacról és inkább egyedülállóként próbál minél boldogabb életet élni. A harmadik csoport (ez a legkisebb) pedig éppen szabad, mert nemrég lett vége egy kapcsolatának és ő még bízik abban, hogy összejöhet neki egy új.


Az első csoportba tartozók tehát eleve kilőve, a második csoportba tartozók amolyan passzív fázisban vannak, nem járkálnak el rendezvényekre, nincsenek fent társkeresőkön és nem is "hajtják a nőket", esetleg ha összefutnak olyannal, aki valamiért felkelti a figyelmüket, náluk tesznek egy próbát. A harmadik csoportban levők azok, akik aktívak társkeresés ügyben, a közösségi oldalakon és társkeresőkön is próbálkoznak, illetve gyakran járnak társaságba.

2022. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
6. A negyedik csoport tagjai meg olyan elvált férfiak, akik soha sem akarnak már komoly kapcsolatot, van egy teljesen jól működő életük. Nem akarják megint lenullázni magukat!
2022. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok, ki és miért húzott le? Mi nem érthető, ha ez az igazság? Esem megáll, leírod, hogy xy vagy, itt élsz, van egy kis lakásod, hitellel, ezt meg azt dolgozod (ténylegesen is). Erre lehúznak. Atyavilág, mi van itt ezen az oldalon? Azt kellene írnom, hogy én vagyok Elon Musk és itt trollkodok? Akkor biztos 100%-ot kapnék. Hihetetlen mi megy itt.
2022. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Eszem
2022. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!