Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, fiúk ti hogy és hol...

Csajok, fiúk ti hogy és hol ismerkedtetek meg az elso pasitokkal csajotokkal akivel elég komoly volt már a kapcsolat ilettve hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Milyen volt az elso benyomás róla?Válaszokat elore is koszonom :)

2015. jan. 18. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

neten ismertem meg. a szomszéd városban lakott. öt napnyi beszélgetés után taliztunk. amikor először megláttam ezt gondoltam magamba: Úristen!! (nem túl jó értelemben...)de aztán nagyon megtetszett, fél évet voltunk együtt. 17 voltam akkor, ő 23.

L.

2015. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy lövöldözős játékban (CS:D).

Másfél évig tartott,én 14 voltam,ő 16.

Mikor először találkoztunk jó volt minden,pozitívan csalódtam benne :)

2015. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iskolában volt egy színházi vetélkedő a középiskolák között. Annyi volt, hogy minden középiskola kapott egy jelenetet (pl. egyik évben Az ember tragédiájából, másik évben egy bibliai jelenetet), amit el kellett játszani az adott iskolából a diákoknak. Szeptembertől tartott a felkészülés és januárban voltak az előadások.


Az előadás hetén már a városi nagyszínházban gyakoroltunk és ott találkoztam egy lánnyal, aki egy másik iskolába járt. Én 18 voltam ő pedig 16 éves. Egyből egymásba zúgtunk. Az előadás utáni bulin csókolóztunk, egy héttel később kinyaltam és 1,5 hónap múlva feküdtünk le úgy, hogy mindketten szüzek voltunk.


21/F

2015. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat,ment a zold jel meg johetnek :)
2015. jan. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!