Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők csak azokkal a férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak azokkal a férfiakkal állnak szóba akikhez vonzódnak?

Figyelt kérdés
A többiekkel lekezelő undok stílusban beszélnek?

2022. jan. 8. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért állnék szóba olyannal, akihez nem vonzódom??? Lekezelő terneszetesen nem leszek, de nem nagyon fogok neki esélyt adni, ha nem vonzodom. Baratkozni pedig ott vannak a női barátaim.
2022. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én kínosan ügyelek rá, hogy ha velem szemben udvariasak, akkor én is az legyek velük. Viszont belül van bennem egy olyan távolságtartás, ami azonnal érzékeli (és leállíttatja velem) a nem kívánt közeledési kísérleteket.
2022. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, 100 számra ismerek kedves nőket, akik mindenkivel kedvesek és közvetlenek, attól függetlenül, hogy bejön e a pasi nekik vagy sem. Sőt ebből sok problémájuk is van, mert minden pasi ezt felhívásnak veszi. Sőt, ha van párjuk még rosszabb, mert 20 másik pasival is szívesen beszél és nem érti (mert mindenkivel imád jóban lenni), ha a pasija féltékeny. Szóval kérdező nem ismersz ezek szerint sem nőt, mert ilyenből is rengeteg van. Nekem is volt ilyen, elmentem randira és az exemről kérdezett, mondtam, hogy túl kedves és közvetlen volt a pasikkal, így féltékenykedtem. Meg is lepődött, mert mondta, hogy neki is van 30-40 pasi ismerőse, akikkel havi rendszerességgel beszél, szóval nem szereti ha a párja erre féltékeny.
2022. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azzal vagyok lekezelő, aki nem tiszteli a határaimat.


Aki nem vonz és ennek ellenére nyomul meg próbálkozik, azt elkerülöm. Utálom ugyanis, hogy egyesekkel amint szóbaállok és kedves vagyok, azt jelnek veszik és lemennek elmebetegbe. Például van egy kollégám, kedves voltam vele, mint a többiekkel, akikkel együtt dolgozom és olyannyira beképzelt emiatt mindent, hogy kb kiskutyaként jött utánam, betéve ismerte az élettörténetem minden infó alapján, amit csak meg tudott rólam szerezni és összespekulálta, hogy egy rossz kapcsolatban élek, amiből nem tudok menekülni.


Mikor világossá vált, hogy miért viselkedik velem úgy, ahogy, azt hittem lehidalok. És van egy csomó ilyen ember, csak gyengébb formában. Szólsz hozzá két kedves szót és már rátér a baszásra vagy a flörtre. Szerencsére akikkel dolgozom azoknak a többsége normális, így el merem engedni magam velük, de felveszem a védekező állást, ha valaki mást képzel ebbe.



Azért vagyok bunkó a nekem nem tetszőkkel, mert érzem, kezdeményezni akarnak. Látszik a legtöbbön. De általában nem szoktam bunkó lenni, inkább csak hűvös. Egy jóképű férfinél azért nem kell annak lenni, mert megszokta, hogy vele a nők közvetlenek és nyomulnak rá, esetleg van is párja. Na most ha vele kedves vagyok, ő egyszerű emberi gesztusnak veszi, nem többnek, mert nem lépek át egy határt. De akinek előnytelen a külseje (nem mindenki), az hajlamosabb az első szép szóra alárendelődni és teljesen odadobja magát nekem. Ami baromi kínos, főleg ha az ember kapcsolatban van. De szerencsére mióta van párom, kevesebben értenek félre.

2022. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb esetben igen. Azért én tudok olyanról is, hogy a nő már régóta egyedül volt. Szoba állt béta Petivel de nem gondolta komolyan. Aztán megszerette mert udvarias volt vele, jókat tudták beszélgetni, a szex tökéletes volt. Tudod a nők nem teljesen egyformák, nem lehet általánosítani.
2022. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!