Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ennél nagyobb fikázás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél nagyobb fikázás egy 30 éves nőre, hogy Öreg vagy és kövér?

Figyelt kérdés

Miközben a férfi csak fél évvel fiatalabb.


Már régóta viszályos a kapcsolat, régebben mindketten akarták egymást, csak különböző időben és lekezelően elutasította az egyik a másikat, aztán később ugyanez fordítva, és azóta nincsenek jóban, szívják egymás vérét. Nem akarnak egymástól már semmit, csak elégtételt venni, de azt élvezik.

Aztán jött ez a megjegyzés többek előtt amitől a nő jobban kiakadt mint eddig bármitől. Régebben a nő tűnt úgy hogy jobb helyzetben van kettejük viszályában, most már inkább a férfi nyeri a küzdelmet.


Kíváncsi vagyok mi lesz még itt.



2022. jan. 9. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze, van ennél nagyobb oltás.
2022. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig ez csattant a legnagyobbat pedig sokfélét mondtak már egymásra.
2022. jan. 9. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy attól függ, ki mondja. Egyidősek, meg gondolom a pasi se egy alsónadrág modell. Ebben az esetben nagyon sértő tud lenni, ha egy nála csinosabb, vele egykorú nőt leszól külsőre.
2022. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért csattant a legnagyobbat,mert van valóság alapja.Nyilván az alkat látszik,azt nem lehet letagadni,eltakarni.A kor is lehet reális.Valahol egy 30 és fiatal.Mondjuk egy 50 éves szemével.De egy 20 éves lányhoz képest már mondható valóban öregnek :)
2022. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, én ilyen emberekkel biztos nem járnék egy társaságba. A férfit legalább is biztos kerülném, ha ilyen elmebeteg játszmákat tolna a jelenlétemben, de a csaj gondolom hasonlóan értelmes lehet, ha évek óta ezt tolják.


Amúgy nem nehéz ennél nagyobbat oltani, mert ez nem oltás, hanem hisztéria. "CSÚNYA VAGY ÉS ÖREG!" - ilyen szintű beszólásokat 6 éves kortól kezdve alkalmaznak az emberek, szóval ez csak annyit árul el, hogy aki mondja, valahol ott ragadt meg.

2022. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Én 28 éves vagyok és én is öregnek érzem magam.
2022. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valaki leöregez egy vele azonos korút, az leginkább csak vicces.

Amúgy ez az egész egymás fikázása rendkívül dedós dolog.

2022. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha nekem mondana ilyet bárki, nem érezném sértőnek, valószínűleg visszaszólnék mosolyogva valami humorosat, aztán magamban levonnám a következtetést, hogy az illető olyan szinten van konfliktuskezelésből, mint egy óvodás, és a köszönőviszonyon túl részemről nem lenne felé kommunikáció.


Mondjuk tőlem eleve nagyon távol áll ez a "szívjuk egymás vérét" típusú játszmázás, meg ki tudja jobban megbántani a másikat, hogy a vélt vagy valós sérelmeiért visszavágjon.


Szerintem ha valaki békében van a korával és a testsúlyával, akkor egy ilyen beszólást el tud engedni különösebb érzelmi reakció és visszavágás nélkül.

2022. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A pontos kontextus úgy volt, hogy a nőtől kérdezték van-e már párja, és azt mondta hogy nehéz normális pasit találni, és erre válaszolta a delikvens aki szintén ott volt, hogy "Mert öreg vagy és kövér".
2022. jan. 9. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
:D Csak a pasi égeti magát az ilyen beszólással.
2022. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!