Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lényegesen nagyobb lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényegesen nagyobb lenne az esélyem ukrán nőknél, hogyha nem magyar hanem osztrák pasinak mutathatnám be magam, és Bécsben élnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az ukrán nők szépek. Sokkal szebbek átlagban mint a magyarok, ám igen anyagiasak. Mostanában pl. olyasmikre szoktam verni a farkam, hogy meztelen 20 éves ukrán csajok tornáznak, meg hajóznak stb. Semmi szex nincs benne, csak a természetes, fedetlen női szépségük.

Na de, az a helyzet, hogy már szégyellem még egy ukrán nőnek is azt mondani, hogy magyar vagyok. Nem csak azért, mert nincs jó viszonyban a két ország, hanem azért főleg mert félek, már az ukránok szemében is túl csóri egy magyar. Ne tévesszen meg senkit az a pár ukrán (férfi) vendégmunkás, azok nem azért vannak itt mert sok pénzt kapnak, hanem mert nem mehetnek egyből Nyugatra, mert kell 1 év EU-s munkaviszony, hogy tovább mehessenek. És máshol ezt nem szerezhetik meg.

Ha nekem azaz álmom, hogy egy szép ukrán barátnőm legyen, jobban teszem, ha megtanulok németül és kiköltözök egy vonzó országba, mondjuk Ausztria már nagyon rendben van. Puncimágnes ország a keleti nők számára. Aztán majd ha később kiderül, honnan származom eredetileg, már nem hiszem, hogy számítani fog. Nem az a lényeg honnan származol, hanem hol élsz, mire vitted.

Így hatványozottan nagyobb sikerem lesz, hamarabb elérem a célom?



2021. dec. 29. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Tudom, napi sokadik troll kérdés.


Abban azért részben egyetértek, hogy lassan már szégyelni lehet, hogy magyar vagy, de nem azért mert csórónak tűnnél az ukránokhoz képest.

2021. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Leszarom a troll kérdést, de miért lenne szégyen hogy magyarok vagyunk ?
2021. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon régen szégyellnivaló hogy magyarnak születtél.

Ha lehet inkább tagadd le!

2021. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

De mi a magyar qrva anyàtokèrt szègyen? Ezt írjàtok màr le!

Ne a szarral dobàlózzatok mint otthon

2021. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Szégyen mert általános jellemzők:

Az ostobaság, a nyalizás, az okoskodás, az önpusztítás, az önsanyargatás, az önmaga kultúrájának (tág közösségének) gyűlölete, az arrogancia és a bunkóság, a nagyképűség, a degenerált viselkedés és még folytathatnám a sort a magyarok általános jellemvonásairól.

Mint látjátok én magam sem vagyok igazán kivétel (a kultúránk gyűlölete is jól megfigyelhető), de én ezt vállalom, mert elég undorító a fajtánk. Egyszerűen gusztustalan, bőven szégyellnivaló

2021. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#4 és voltam , én meg ennyire nem akadtam ki kérdésre.


Mindig megy az önsanyargatás mert magyarnak születtünk, meg a szègyenkezès.


Mindig a más, a másik jobb a másik szebb , a magyarok el vannak hízva, a magyarok nem beszélnek idegen nyelvet , a magyarok idegengyúlölők, a magyarok rasszistàk, a magyarok lopnak , a magyarok csalnak , a magyarok alkoholálistàk, a magyarok èrtö olvasása az utolsó.


Mindig csak a szégyen èrzet keltès😡


És mennek a szar önsajnàltató cikkek, hogy mèv vèletlenül sem legyen az embernek itthon kis önbecsülése se.

2021. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Meg azt bírom amikor bizonyos videókban ,most vonatkoztassunk el politikai nèzetektől nyilatkoztatjàk a legostobàbb embereket.


Azért pofázik hülyeségeket mert magyar?


Nem, hanem nincs minden rendben a toronyban

2021. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez nem troll kérdés, miért lenne az?
2021. dec. 29. 20:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyik kollégámnak ukrán nője van, de ő sosem tagadta a származását. Úgy gondolom gyakorlatilag bárhol jobb, mint ott ukrajnában. Egyébként valóban szebbek, de azt gondolod, hogy ott helybeni ukrán férfiaknak esélye sincs ukrán nőt felszedni, mert hogy külföldön nézelődnek? Az esélyeidet ez nem dobja meg. Plusz ott van a nyelvi akadály, mert én hallok nyugat Mo-n ukrán vendégmunkásokat, de csak törik a magyart (1-2 szót tudnak). Határon túli pedig bármikor átjöhet, mert megkapták az állampolgárságot. Most azért, mert bécsben bérelsz egy lyukat, nem lesz nagyobb sikered. Saját kecód nincs? Még az is jobb, mint hajléktalanként bécsben, bocsi albérletben.
2021. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tapasztalataim szerint ahogy beszélgettem keleti, akár ukrán akár mondjuk iráni vagy fülöp-szigeteki nővel, sokkal hatásosabb azt mondani, hogy Vienna, Austria a lakhelyed, minthogy van egy saját házad Alsóröcsögén, vagy bárhol kelet-európában.

Magyarország semelyik külföldi nőnek nem vonzó, egy jóléti világváros mint Vienna (Bécs) pedig majdnem mindenkinek.

2021. dec. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!