Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves nőnek már jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves nőnek már jóval kisebbek az igényei mint egy 20 évesnek? Jóval nagyobb esélye van a sikeres megközelítésnek?

Figyelt kérdés

Én is 30 éves férfi vagyok, és azt látom, hogy a korosztályombeli nők már öregszenek. Határozottan megjelentek rajtuk az öregedés első jelei, és már koránt sem olyan hamvasan és kívánatosak mint a 20 éves friss husik. Viszont a férfiak ebben a korosztályban még egyáltalán nem öregszenek sőt egyre jobbak. Nem hiába mondják, hogy egy férfi nem öregszik csak sármosodik.

Épp ezért eddig kerültem a saját korosztályom, lévén, hogy azok menjenek inkább a 40-es, 50-es fószerekhez, hisz azok illenek hozzájuk korban.

De ha meg szeretném többszörözni a partnereim számát, mégis érdemes lenne 30 éves csajokra is hajtani? Azoknak (az öregedésük miatt) már jóval kisebb elvárásaik vannak mint a mindenki által áhított 20 éves nőknek?



2022. jan. 9. 17:00
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
elvárás az volt van és mindig lesz is nekik
2022. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%
Álmodozz csak kisebb elvárásokról...!
2022. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó pasinak nem tarthatod magadat se külsőre, se más téren, ha a fő szempont az kell, hogy legyen, hogy a nőnek kisebbek legyenek az igényei.
2022. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés igazából burkoltan a 30-as nőknek szól, hogy közöljék velük, hogy öregek. Nos, 29 éves vagyok, ezekszerint még van egy fiatal évem, vagy már én is öregnek számítok, nem tudom és nem is érdekel. Azt tudom , hogy az “elvárásaim” most sokkal nagyobbak mint 20-on évesen, mert kellő önismeret után végre felismertem az értékemet és ha más nem teszi akkor inkább maradok egyedül, de lejjebb nem adom.
2022. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy fordítva. 30 évesen már jobban tudják, hogy mit akarnak, jobban átlátnak az alakoskodáson, és manipuláción. Nem vesztegetik az idejüket mindenféle nyomikra.
2022. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
94%
Már csak 5-10 év és a húszas csajoknak egy gusztustalan vén szivar leszel.
2022. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
95%
Remek a logikád, az általános iskolai matekot még nézd át. A 0 bármivel szorozva is 0 lesz.
2022. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
96%
31 éves vénülő vagyok. Sokkal magasabbak lennének az elvárásaim, mint hamvas 20-asként, ha egyedül lennék. :)
2022. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
30?? Legjobb kor egy nőnèl.
2022. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, de évről évre kevésbé toleralom a f... szságokat.

Pl régebben még volt elnézés bennem az olyanok felé akik nem szedték össze az életüket 30 éves korukra, most viszont ha egy férfi azt mondja, hogy nem tudja hogy mit kezdjen magával, és csak sodródik az árral, akkor itt az ismerkedés vége.

Vagy ha olyan szövegeket nyom le, hogy a a fiatal lányok "hamvas husik" akkor mindent megteszek hogy soha de soha ne keljen beszélnem vele többet.


Szerintem minél több tapasztalata van valakinek, annál jobban tiszteli magát, és nem megy bele selejt kapcsolatokba.

30hoz közel mi lenne a reakcióm ha egy férfi nem akarna közeledni, mert olyan lányok tetszenek neki, akiknek még kell segítség az algebra házijukban? Nem az, hogy jajjjj mindent meg kell tennem hogy tetsszem neki :( hanem az hogy jolvan, menjél bmeg. Nem maradok le sokról.

Nem hiszem hogy ez változna akkor sem, ha betöltöm a 30at.

2022. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!