Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha természetesen sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha természetesen sikertelen vagyok a nőknél csak ezzel a két módszerrel lehetek sikeres?

Figyelt kérdés

Mocskosul gazdagnak kellene lennem vagy kigyúrni magamat.

Hiába mondják, hogy legyél bátor és menj oda a csajokhoz ha elutasítanak.

Illetve azt is, hogy ha egyedül nem vagyok boldog akkor mással sem leszel és hasonló bullshitek. Én magammal nagyon jól elvagyok a jelenlegi helyzetemben (kivéve a szex) könyveket olvasok, pc játékokkal játszok, tévét nézek.

De valamit változtatni kell. Nincs olyan, hogy az idő megoldja és majd jön stb. lúzer dumák. Tenni kell érte és szerintem csak ez a két megoldás van. Ezt a kettőt abban az esetben lehet felülírni ha arca tényleg nagyon jóképű vagy mint 100-ból 1 férfi akkor elnézik a másik kettő hiányát.

29 F



2022. jan. 3. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Engem ez a kettő pont nem érdekel, de ha ezekkel próbálnál nálam érvényesülni, még megalázó stílusban ki is röhögnélek. A lényeg, hogy próbálkozhatsz ezekkel, persze, csak ne legyél méregzsák, ha nem minden nőnél hozza a kívánt hatást.
2022. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha nincs dumád, kezdeményező képességed, nincs IQ és EQ akkor a hajadra kenheted a gyurast és a pénzt.


Én egy suzukival is sikeres vagyok a nőknél.

2022. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ez a két módszer segíthet, de nem azért, mert gazdag vagy kigyúrt lettél, hanem az ezekkel járó önbizalom miatt. Persze vannak aranyásók és izom fétises nők, de ne belőlük indulj ki!

Van egy harmadik módszer: szocializáódj! Járj társaságba, klubbokba, csoportokba, ahol sok emberrel ismerkedsz. Ez is növeli az önbizalmat, továbbá a sok ember között lesz majd romantikus érdeklődő is.

2022. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

"legyél bátor és menj oda a csajokhoz ha elutasítanak."

Ez is baromság, mert ha magadtól nem érzed azt hogy oda kell menni, akkor muszályból meg nem fog ez menni.

NAgyon nyögve nyelős beszélgetés az amikor kötelező.

2022. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően igazad van. A testépítés növeli a férfi vonzerejét fizikai szinten (ez az első). A sok pénz növeli a férfi vonzerejét logikai szinten (ez a második). Minden egyéb tényező lényegtelen, ha ez a kettő hiányzik.
2022. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább a szociális életeden és a hobbijaidon javítanék elsősorban. A leírás alapján kb. egész végig otthon szöttyögsz, számítógépezel, tévézel és tespedsz. Az ilyen miért lenne vonzó a nők többségének? Ezenkívül csinálsz valamit? Jársz társaságba? Vonzó társaság lennél egy nőnek? (és nem, az nem elég, és nem is kuriózum, hogy "de hát kedves vagyok") Milyen minőségi időt lehetne veled együtt tölteni? Hogy szocializálódtál? Szoktál-e társaságban lenni egyáltalán és nem feltétlenül csak nőkkel, de ismerkedni, beszélgetni másokkal, barátkozni? Az nagyon görcsös és "azonnal levevős", amikor egy srác kb. annyit beszél másokkal a gamer haverjain kívül, amíg odamegy egy nőhöz puncsolni p...i reményében.
2022. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Hat az is megfelel ha vékony testalkatú vagy és megvan a 20 cm farok.


Ha semmiben nem vagy jó akkor a nőket bizony így 30 fele már el is engedheted.

2022. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Focizok, de csak amatőr szinten. Tehát ez azt jelenti, hogy nem kapok érte pénzt. És mivel másfajta edzéseket csinálunk ezért gyors és vékony vagyok.

A foci nem vonzó a nők számára mint hobbi, profi szinten az, mert ott egyfajta státuszt és életszínvonalat jelent. Pl. egy szórakozóhelyen inkább férfiak körében népszerű téma. Annyi előnye van hogy sok az ismerős és állandóan meghívnak piára.


Szerintem én túl okos vagyok. Ezért azt mondják sokan hogy okoskodó, mert rengeteget olvasok. A nőknek meg buta férfi kell. Az sem baj ha eltartja őket (NEM MINDEN LÁNYRA IGAZ EZ!)

Pl. úgy vagyok az órákkal és az okostelefonokkal, hogy direkt nem hordok mert ez is egy fajta státuszszimbólum és az ember nem a funkcióját hanem a presztisét nézi és nem azt hogy mennyi előnyt nyújt hanem hogy mennyi pénzt fizettek ki érte és ezáltal lenne értékesebb az ember.


Most abban a témában vagyok benne, hogy a közösségi média, a facebook a youtube hogyan tudja manipulálni az emberiséget. Őszintén melyik nőt érdekelnek ilyen témák? Főleg, hogy volt olyan akinek azért voltam "gyanús" mert június óta nem töltöttem fel magamról képet instagrammra.

Akikkel beszélek ott mindig a gyerek vagy a kutya a téma.


Nem szoktam puncsolni, megmondom jól nézel ki meghívlak egy italra, aztán ha nem akkor otthagyom. Esetleg azt is, hogy van-e csávója ez helyzettől függ mennyire tűnik nyitottnak.

2022. jan. 3. 13:25
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

"Őszintén melyik nőt érdekelnek ilyen témák?"


Hát előttem itt írtad le magad, de úgy, hogy nem lehetne visszahozni már sehogy.

Nemhogy túl okos nem vagy, hanem nagyon butának tűnsz. Az a fajta vagy, aki épphogy okosabb és választékosabb, mint az átlag proli, és emiatt istennek képzeli magát. Ténylegesen értelmes nőnek (akit nemcsak a gyerek és a kutya érdekel) ez istentelenül édeskevés.

2022. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés, hogy ezt a "megmondom, jól néz ki, és megívom italra"-t hogy kivitelezed. Van az a fajta görcsös vagy éppen "az a lényeg, hogy legyen csajom, igazából mindegy, amíg jól néz ki, és lesz...m, hogy te adtál-e jeleket vagy érdekellek-e" hozzáállás, amikor tényleg az van, hogy egy szemezés nem volt, nem is köszön az illető, belemászik a másik aurájába, aztán löki a "jónézeeee' ki, cica"-t... amikor érezhető, hogy ezzel a dumával ment oda előtte 15 másik nőhöz... az nem túl vonzó általában.
2022. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!