Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek a nők a chat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a nők a chat és hasonló oldalakról, és miért?

Figyelt kérdés

Chat.hu, ismeretlenek, és a többi oldalon is simán lehetett beszélgetni, most pedig csak tölt és tölt az oldal... Régen az anotalk még azt is mutatta, hogy hány nő, illetve férfi van. Ma már azt is levették, gondolom vagy 10-szer annyi a férfi.

Még kb. 4-5 éve is teljesen más volt a helyzet.


2022. jan. 13. 11:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
10# Nem várhatod el a másiktól, hogy minden lépéséről meg döntéseinek az okáról beszámoljon neked. Te sem szeretnéd, ha ilyen elvárásokat támasztanának eléd, ebben biztos vagyok. Lehet, hogy te leírnád. Én sem szoktam beszámolni a másiknak. Ha olyan kedvem van megteszem, ha nem nem. Majd keresitek egymást ha van érdeklődés. Ha nincs akkor meg hagyni kell. Nem kell futni a másik után
2022. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
# 7 emlékeztető, hogy 2013 nem 1-2 éve volt, hanem lassan 10 :D
2022. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#12 oké ez jogos :D


Off: vicces hogy ennyien lepontoztak, úgy látszik itt csak az a menő, ha szidjuk a csajokat. :D

2022. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
11 Oké. Akkor ha randin olyan a hangulatom és szemen turházom, nekem sem kell beszámolnom róla, remélem így értetted?
2022. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%
Vagy mondjuk pofánb.szom, mert a randi előtt épp felidegesített valaki.
2022. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
14# Szemen mitcsinálsz? Ne forgasd ki a szavamat, pontosan tudod, hogy értettem. Arról van szó, hogy ha valaki iránt elveszted az érdeklődésed, nem vagy köteles beszámolni, hogy "szia, bocs, de már nem érdekelsz, így nem is szándékozom többet írni/beszélni veled"
2022. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%
16-Te nem érted, ez az egymás iránti tiszteletről szól. Ha én szemen köpöm randin az ugyanez, mert most épp olyan hangulatban vagyok, hogy megengengedem magamnak a tisztelet hiányát feléje. De persze tudom: A NŐKNEK MINDENT LEHET, MERT TI VAGYTOK AZ ATYAÚRISTENEK ANYUKÁM!!!
2022. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

Bunkók a faszik, azért.

"Mi van rajtad? Mekkora a melled? Formás nő vagy?"

Normális beszélgetésre alkalmatlan pasik miatt elszoktak onnan a nők. Kizárólag a pasik hibája ez az egész.

2022. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
Én most nem akarok ebben állást foglalni,de azért erős kijelenteni hogy minden faszi egytől egyig bunkó. Inkább az itt a helyzet szerintem, hogy ezek az oldalak egyszerűen nem túl népszerűek a mai fiatalok körében, inkább tiktokon , Instagramon meg valami sneppcheten(nem ismerem csak hallottam róla) nyomulnak. A kérdésben szereplők a mi korosztályunk (mostanra 25 körüliek) kedveltebb oldalai voltak, és akik anno fiatalon aktívak voltak, azokból a normálisak rég kapcsolatban vannak, már lehet házasok is,és sajnos csak a selejt maradt aktív jellemzőbben. Ez meg méginkább rombolja a népszerűségét, eltaszitja azokat akiket esetleg érdekelne. Kicsit már itt is ez az érzésem. Nem hiszem hogy ha most lennék fiatal megtalálnám itt a páromat.
2022. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

21.: És instán, tiktokon, snapcheten hogy lehet ismerkedni? Ugyanúgy, mint facebook-on? Mert ha igen, azzal kitörölhetem.



20.: Légyszíves tölts el egy órát férfiként az ismeretleneken, és utána gyere vissza, kíváncsi leszek a tapasztalataidra :)

2022. jan. 13. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!