Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már más is, aki véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is, aki véget akart vetni az életének mert incel és nem kell senkinek sem? 😭

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél az! Mármint incel...
2022. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1


Nem is szeretnék. De senkit nem érdeklem. Mind ignorálnak, nem írnak vissza, "cuki vagy de nem érzem a kémiát" stb 😥😭

2022. jan. 15. 17:02
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Akkor tessék fejlődni!
2022. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3


De miben?

2022. jan. 15. 17:22
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Például abban, hogy képes legyél egyedül is felmérni, hogy egy helyzet javításához miben kell fejlődnöd. Na, ez már segített valamiben?
2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem sírni kell meg magadat sajnáltatni hanem tenni azért, hogy vonzó legyél. Senki másnak sem hullik az ölébe minden.
2022. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5


Nem. Nem segített semmiben sem.

Ha azt írtad volna, hogy "higgy magadban és tartsd szem előtt, hogy mindig ott van egy új holnap" akkor kb hasonló építő jellegű lett volna az is.


#6


Ezt csináltam egész életemben. Nekem ha teszek érte sem történik semmi 😭😭😭

2022. jan. 15. 17:59
 8/19 anonim ***** válasza:

En gyerekkorombol.kellett hogy elobányásszak mai párkapcsolatokat.


En csak ujakra nem vagyok képes.azaz ujonnam megismert emberekbol mélyebb erzelmeket kivaltani.


Allandoan a multamban kell áskálodnom mint vmi kincses ládában



Akiket ma megismerek majd azok is 10 év mulva ernek csak be.


Akiket 10 év mulva hivok fel vagy elsirják magukat vagy csak siman meghatodnak. Helybol nyitnak rám azonnal tele erzelmekkel. De anno a jelenben soha nem kellettem valahogy.


Nem ertem.

Aki ma nem ertekelt es kidobtam ugyanez lesz tudom.

10 év mulva elsirja magát majd hogy felhivtam es ujra hallja a hangom.

2022. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

#7:


"Nem. Nem segített semmiben sem."


Ez azt akarja jelenteni, hogy még egy helyzet tárgyilagos felméréséhez sincsen meg benned a képesség?

2022. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9


Mert már ezerszer felmértem a helyzetem. És az ilyen nesze semmi tanácsok sosem segítettek semmit sem.

Ez olyan mintha látnál valakit az utcán, hogy spriccel a vére és annyit mondasz "keress hobbit" meg "higgy magadban elég erősen és meggyógyulsz". Ez mind szép és jó, csak akkor abban a helyzetben az egyedüli megoldás az az ha rögtön kihívod a mentőt, hogy szakszerűen ellássák vagy te magad kötöd el a sebét.


Ezzel arra utalok, hogy egy problémát csak úgy lehet megoldani ha magát a problémát oldod meg és nem valami tizedik dolgot akarsz megoldani aminek semmi köze nincs hozzá. Ha tüdőrákod van akkor melyik segít inkább: az onkológus kemoterápiája vagy ha elmész a fodrászhoz hajat vágni?

Ha acéldarabka repült a szemedbe csiszolás közben akkor vajon segíteni fog ha elmész az orr-fül-gégészhez fülmosásra? Vagy nem inkább rögtön a szemészet kellene menni, hogy kioperálják?


Tehát amikor az a gond, hogy nincs barátnője valakinek akkor kereshet hobbit, fejlesztheti a skilljeit meg olvashat Szabó Pétert vagy elmehet a fodrászhoz meg hasonlók amiket itt szoktatok de ez magát a FŐ PROBLÉMÁT nem fogja megoldani.

2022. jan. 15. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!