Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírok lányokra és egyik sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírok lányokra és egyik sem ír vissza mi van mostanság?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,hogyha ráírok facebookon lányokra ismerkedési szándékkal nem írnak vissza.20 évesen azért szeretnék már egy barátnőt.Régen sikeresebb voltam mindig ha ráírtam lányokra a legelső szerelem is ebből lett azért hiszek benne.De néha van aki visszaír és csak én kérdezgetek tőle ő meg semmit tehát minek ír vissza ha én komolyan gondomom ő meg nem.Manapság másnak is vannak ilyen problémái?Gondolkoztam hogy mi lehet bennem a hiba de nem változtam a régi énemhez képest.Hol tudnék ismerkedni ha nem vagyok a bulizós típusú srác?Akik esetleg együtt vannak most 19-20 éves korosztály ti hol ismertétek meg a párotok?Aki esetleg tud segíteni hogy interneten hogy a legjobb ismerkedni vagy bármi tanácsot tud adni hogyan szerezhetnék komoly kapcsolatot annak megköszönöm!:)

2022. jan. 15. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ne Facebookon az nem társkereső.

Erre való oldalon próbálkozz kicsit több az esély a sikerre.

2022. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
A Facebook nem társkereső.
2022. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha a 2000-es években lettél volna húsz éves, kb. 1 óra beszélgetés után telefonszamot kaptál volna a csajoktól, és könnyebb lett volna összehozni randikat is. A lányok sokkal lazábban randiztak, simán belementek.


Más idők voltak azok, akik akkor csajoztak a neten, talán egyetértenek velem abban, hogy a 2000-es évek volt - legalábbis Magyarországon - az internetes ismerkedés fénykora.


Azóta más idők járnak. De nem elkeseredni kell, hanem alkalmazkodni a változásokhoz. Ma is lehet nőt találni a neten, de (szerintem) már nem olyan egyszerű, mint régen.


Meg aztán nem csak neten kell ismerkedni, hanem a világban is.

2022. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk 20 évesen azért gondolom még tanulsz, iskolatársak azok barátai , olyankor még könnyebb új ismeretségekre szert tenni.
2022. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Hidd el, másnál is ez van.

A netes társkeresés az egekbe verte a fiatal szingli lányok igényeit.

És nem az számít mit írsz. Az számít, hogy minimum 10/8 kinézetű legyél, hogy amikor rápillant a fotódra, egy törtmásodperc alatt eldönti a tudatalattija hogy vonzó vagy-e vagy sem. És ez egyáltalán nem szubjektív, az emberi szépség nagyon is univerzális, főleg egy adott kultúrán belül.

2022. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A Facebook nem társkereső. AMúgy miért neten ismerkedsz?

Mifelénk a 25 alatti korosztály 80%-a élőben ismerte meg a párját. Egyetem, buli, munkahely, baráti kör...

2022. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5


Nem feltétlenül erről van szó. Mint említettem, a 2000-es években könnyebb volt a netes ismerkedés, - pl. a chat.hu-ra. gondolok itt - de ez azzal is együtt járhatott, hogy a csajok negatív tapasztalatokat szereztek, pl. kiderült, hogy őrült, perverz fazonok azok, akikkel randiztak. Éppen ezért, a mai generáció már nem ismerkedik/találkozik akárkivel.


Én amúgy most írtam rá nemrég az egyik nőre a közösségi médiában, de vele kommentben váltottam már pár szót, tehát ismert engem valamennyire. Az üzenetemben gondosan megválogattam a szavaimat. Kb. 10 perc múlva a nő válaszolt is, viszonylag részletesen.


Okosan kell csinálni az ismerkedést.


#3-as voltam.

2022. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
# 7 majd írj, ha sikerült megdugnod
2022. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

#8


Nem ilyen lelkülettel közelítek felé.

2022. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
# 9 helyes :)
2022. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!