Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a szép és rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a szép és rendes lányok? Jól nézek ki, de nem cigizek ami bejön mostanság nekik.

Figyelt kérdés

16f, sok lánynak jövök be a környezetemben. Viszont ahogy elnézem a legtöbb csajnak már az a menő, aki cigizik. Én csak alkalmakkor, ezért nemakarom h netán ugy ismerjenek meg, h cigizek. Az évfolyamba van egy nagyon szép, kedves aranyos lány, és palija van 1,5 éve. Pont ilyen lányokat keresek énis. Az ilyenek bujkálnak? Vagy mi?:D suli/barátok off

Szerintetek?



2017. febr. 13. 16:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Van önbizalmad, hogy így ki mered jelenti, hogy te sok lánynak bejössz. A cigizés sose volt menő, az egy káros szenvedély és amelyik lány ez alapján tart menőnek egy srácot az valószínűleg még egy éretlen kislány, én is voltam éretlen kislány de sose tartottam nagyobbnak egy srácot azért, mert cigizett. Egyébként ismerek rendes és szép lányokat, ők abszolút kerülik azokat a köröket, amikbe te mozogsz.
2017. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Vannak,vannak, csak ugye mivel ez a "menő" így őket jobban észreveszik. De keresgélj még mert vannak jófej, nem cigiző lányok:)
2017. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nemsok önbizalmam van. De azt h jól nézek ki nem én meséltem be magamnak. Ők szoktak pontozni mindig, és többször említették hogy cuki, helyes vagyok.
2017. febr. 13. 16:08
 4/28 A kérdező kommentje:
Keresgélek:D általában bevásárlóközpontokba megyek haverommal, meg olyan helyekre ahol sokan vannak:D az emberek véleménye úgyse szokott érdekelni
2017. febr. 13. 16:10
 5/28 anonim ***** válasza:
Jeleeeen ;) ne is cigiz xd 16 vagyok
2017. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én nem bujkálok de sajnos így sem talál rám senki :(

14L

2017. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 "Van önbizalmad, hogy így ki mered jelenti, hogy te sok lánynak bejössz."

+1

Ez szerintem is egy bátor kinelentés és a nagyképűség teteje. Ha modell is lennék, akkor sem merném ezt kijelenteni. De embere válogatja.


Amúgy a kérdésre válaszolva:

Nem jó helyen keresed. Ilyen lányok nem fognak megfordulni abban a körben ahol te éppen vagy. (Ezt kimerem jelenteni így vakon.)

Ilyen lányokat előbb keresnék könyvtárban, úriasabb bárokban (bár ebben a korban nem éppen ideláis) vagy akár étteremben, parkokban. (De az is weird ha leszólítasz egy padon ülő lányt :D de mondjuk miért ne.)

Vagy a régi old-school method. Buszon kiszemelsz egy visszahúzódó jó fejnek tűnő lányt és a közelébe ülsz. Ha például rendszeresen utazol tömegközlekedésen, akkor tuti van olyan lány is aki mindig ugyanazon a járaton ül. (Pl iskolába) Pár alkalom után meg is szólíthatod. De addigra legalább ismerős leszel neki.


Mondjuk ezek nem éppen a legjobb módszerek, de egynek elmegy és nemhiszem, hogy így találnád meg a nagy Ő-t :D

De most miért ne, csak egy ötlet, kipróbálni kilehet.

2017. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem bujkálnak sehol, csak egyszerűen lehet az olyanok többségének nem te vagy az esete, nem sértésből de az sem mindegy milyen lányok mondják rád, hogy cuki/helyes,mert mindenkinek más az ízlése, attól mert xy azt mondta, lehet hogy zj kiszemelted szerint meg bűn randa vagy, ezt életnek nevezik, fogadd el, de nem gond, nem lehet mindenki olyan szexi mint jómagam.

A cigizés meg úgyahogy van vicc, szánalmas hogy ezt emelted ki, egy nagyon gáz próbálkozás ez nem több.

2017. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy bejön az ha valaki cigizik???

2,számomra hihetetlenül fontos személy is emiatt halt meg.Tehát nem jön be.


Szépis vagyok,rendes is vagyok megsem kellek senkinek.Pedig nem bujkálok.

Most akkor hogy is van ez? :)


14/L

2017. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Eddig akárhány lánnyal taliztam mind azt mondta..h helyes vagyok...most mit tagadjam? Kimondom, h felmérjétek a helyzetet, h nem egy dagadt pattanásos szemüveges kockavagyok.
2017. febr. 13. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!