Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölött csak a selejtes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött csak a selejtes, zűrös emberek maradnak egyedül?

Figyelt kérdés
Az ismeretségi körömben, a munkahelyemen 30 év fölött vagy ahhoz közeledve, férfiak és nők egyaránt párkapcsolatban, házasságban élnek. A kérdésem provokatívnak tűnhet, holott nem annak szánom. Valóban ilyen reménytelen lenne a helyzet vagy nekem kellene jobban nyitnom új emberek, ismeretsegek felé? Vagy más is ugyanezt tapasztalja?

2022. jan. 19. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
38%
A jobbak elkelnek addigra, szoval igen, a kor elorehaladtaval egyre nehezebb normalis part talalni.
2022. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Én pont az ellenkezőjét látom. Akik hamar elköteleződtek, azoknál rendszerint válás a vége, utána kapuzárási pánikból elkövetett felelőtlen bulizgatás és gyors lezüllés, majd megállapodás egy jóval szintben alattival. Míg aki sokáig egyedül volt, annak volt ideje építeni magát kívül-belül, egzisztenciát létrehozni, sportolni, a hobbijainak élni és végül sokkal jobb párt találni.
2022. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%

35 fölöttre javítsd ki.

Akkor helyes lesz az állítás a nagy számok törvénye alapján.

2022. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Köszi 3-as. Akkor még van 2 évem :D
2022. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. Nyáron töltöm a 31-et és ezért is kicsit frusztrál ez az állapot. Jelenleg a terveimre és az önfejlesztésemre összpontosítok, ugyanakkor egyre többször foglalkoztat az a gondolat, hogy a jobbak már elkeltek és én is csak egy selejt vagyok...
2022. jan. 19. 21:38
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlen. Egy csomó kipróbált ember is van körükben, akik 3* elváltak, de van nekik min. 2 utánfutója is (pulya), akkor ezek is defektesek?
2022. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatom szerint sok normális ember van egyedül 30-40 évesen is. Vagy mert várják az igazit (van, aki tényleg csak várja, hogy betoppanjon, nem keresi magának a lehetőséget; nagyon sokan pedig olyannyira konkrét elképzelésekhez ragaszkodnak, hogy akár egy szemszínbeli eltérés is kizáró ok), vagy mert kiderült, hogy az amúgy hosszú távú kapcsolatukban mégsem ugyanazt akarták (egyikük akart gyereket, másikuk nem, és akár évekig hitegette őket a párjuk, hogy persze, lesz gyerek, de amikor elkezdenek kifogyni az időből, és kiderül az “igazság”, akkor próbálnak olyan partnert találni, aki tényleg szeretne/nem szeretne gyereket - férfi és nő ismerősöm is szakított amiatt, mert mégsem számíthatott gyerekre az adott kapcsolatban).
2022. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

"Én pont az ellenkezőjét látom. Akik hamar elköteleződtek, azoknál rendszerint válás a vége, utána kapuzárási pánikból elkövetett felelőtlen bulizgatás és gyors lezüllés, majd megállapodás egy jóval szintben alattival. Míg aki sokáig egyedül volt, annak volt ideje építeni magát kívül-belül, egzisztenciát létrehozni, sportolni, a hobbijainak élni és végül sokkal jobb párt találni."

Nekem ez teljesen ellenkezik a tapasztalataimmal, és eléggé önigazoló szövegnek tűnik (bár megértem, hogy az átlag GYK-felhasználó lelkének kellemes olvasni). Nem a 20 évesen otthonról elmenekülőkről beszélünk. 25-30 között komoly párkapcsolatban lenni egyáltalán nem korai vagy ritka. 30 felett az épkézláb kapcsolatra alkalmas emberek jó része már foglalt, de még nem vált el. Sportolni, egzisztenciát kialakítani, magadat építeni pedig párkapcsolat mellett is lehet (sőt, jó néhány tekintetben akkor fejlődsz leginkább, ha kapcsolatban vagy - pl. elég szívás, ha 35-40 évesen újdonságként szembesülsz az együttélés kihívásaival).

2022. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
#4 te nem Attila vagy véletlenül? :)
2022. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

Mitől lesz valaki "selejtes"?

Szerintem ha egy szót nem tudsz meghatározni, akkor ne húzd rá emberekre, akiket nem is ismersz.

Az emberek többsége "selejtes", függetlenül attól, hogy párkapcsolatban élnek vagy sem.

2022. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!