Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, és tudom, gáz a kérdésem, de egyszerűen az van, hogy aki tetszik, foglalt, a szinglik pedig nem vonzóak. Azt hittem, ez a "minden normális foglalt" 30 fölött kezdődik, mikor mindenki házasodik, nem 22 évesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most is volt egy srác, 24 éves, magas, helyes, hájtalan, szimpatikus, oda voltam érte, és megtudtam, van valakije. Ennyi. Mindig ez van.
2021. ápr. 20. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Hajtalan. :D


Ne szomorkodj, majd jonni fog valaki.

2021. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Neten is tudsz válogatni !
2021. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Helyesbitve, miután megtetszett kiderült h foglalt. Tehát nem amiatt tetszik mert foglalt, ez azért fontos részlet.

Keresgélj tovább.

2021. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
A szinglik miért nem vonzóak?
2021. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Sokkal jobb a kisugárzása a foglalt nőknek/férfiaknak, mivel ha jó kapcsolatban vannak, tele vannak önbizalommal, mindig fel vannak töltve és "ragyognak".
2021. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak az tetszik ami kb mindenki masbak is ne csodalkozz hogy nagy a verseny
2021. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
egyem a kicsi szíved, a többi szingli pasi miért nem (elég) jó neked?
2021. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért van mert a nők 70%-a a férfiak 10%-ra ácsingózik. Ezen tendencia szerint te is majd egy ilyen férfi szeretője leszel akit évekig hülyítenek majd.
2021. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

persze, de amikor a pasi sír, hogy őt dobja a "hájatlan" nő, akkor jönnek a nők és lehordják a sárga földig.


Majd benő a fejed lágya és megérted, hogy egy kapcsolat nem ezen múlik.


lol

2021. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem leszek szerető, köszönöm szépen. Vagy szingli vagyok, vagy normális kapcsolatban egy normális férfival. Szóval marad a "türelmes" várakozás egy hozzám illő emberre.


Amúgy sokan adták nekem azt a tippet, hogy hagyjam abba a rágörcsölős keresgélést, mert az ő életükbe is akkor toppant be a nagybetűs szerelem, mikor épp nem kerestek, mikor jól elvoltak egyedül is, vagy mikor már beletörődtek, hogy úgyse lesz senkijük. Nem tudom, mekkora sikerrel, de megpróbálok akkor nem keresgélni, inkább magamra fókuszálni, aztán hátha.


Ami a netes társkeresést illeti, néha adok neki esélyt, de nem szoktam heteken keresztül fenn lenni egy komolyabb társkeresőn se. Ami a Tindert illeti, komolytalan. Az tetszik benne, hogy csak az írhat, akivel match-eltek, de kb. ez az egyetlen előnye, minden másban nem jön be. És nem minden match-el indul el beszélgetés.

2021. ápr. 20. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!