Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van sportos alkatú férfiként találni óriási méretű,200 kg körüli társat?

Figyelt kérdés

Az ilyen alkatú nők vonzanak.Imádom a hatalmas idomokat.Minél nagyobb,annál vonzóbb!

Tudom,hogy viszonylag kevés az ekkora nő,de hátha olvassa ilyen hölgy,vagy esetleg ismer valaki ekkora nőt.

Természetesen privátban is írhat,aki így szeretné.



2022. jan. 24. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hogy az ilyen kövér emberek meghalhatnak?
2022. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, miért kérdezed meg ennyiszer? Rendszeres látogatók felismernek. Nem kapsz úgyse érdemi választ.
2022. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nyílván amint találok ilyen testalkatú nőt,nem fogom kiírni a kérdést többet.

Bárki meghalhat.Ha nem ismerkedik,akkor tovább él? Vagy miattam hal meg?

2022. jan. 24. 14:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100 kiló körülit jóval több esélyed van találni. Azok is szép hurkásak már. Én csak 80 vagyok, de rajtam is van háj bőven.
2022. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem tényleg csak extrém kövér nők tetszenek.Nem tehetek róla,de számomra egy 100 kg-os nő kicsi.Tudom furcsa az ízlésem,de ez nem fog változni.

Én szépnek,vonzónak látom a 200 kg körüli nőket.

2022. jan. 24. 17:45
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
200 kilóval szerintem járni sem tud.
2022. jan. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tud járni,nyílván futni nem.Volt közel ekkora kedvesem,s mindent csinált szinte:dolgozott,takarított,főzött,sétáltunk stb.Aki nem tud járni,az kb.300 kg.
2022. jan. 25. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Egy sportos alkatú férfi, aki naponta edz, szeret mozogni, odafigyel az étkezésre olyan nőt keres, aki egész nap otthon fekszik, nem számít számára az egészséges életmód és nassol?


Szüleid biztosan büszkék rád, hogy szabadidődben ilyen gyenge troll kérdéseket találsz ki!

2022. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleim nem élnek....Középkorú férfi vagyok.Nem trollkodok,minek tenném.Valóban sportos vagyok/183 cm,88 kg/,s valóban a rendkívülien kövér nők vonzanak.Tudom,hogy a legtöbb ember számára ez furcsa,de ilyen az ízlésem. A zsánerem helyes arcú,kedves,200 kg körüli nő.Csak találok-e ilyet?
2022. jan. 26. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Mellig érő toka, az hogyan lehet helyes arc? 200 kilónál már bizony addig ér.
2022. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!