Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van sportos alkatú férfiként találni óriási méretű,200 kg körüli társat?

Figyelt kérdés

Az ilyen alkatú nők vonzanak.Imádom a hatalmas idomokat.Minél nagyobb,annál vonzóbb!

Tudom,hogy viszonylag kevés az ekkora nő,de hátha olvassa ilyen hölgy,vagy esetleg ismer valaki ekkora nőt.

Természetesen privátban is írhat,aki így szeretné.



2022. jan. 24. 14:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Pedig vannak kifejezetten szép arcú nagyon nagy nők.A neten az ssbbw oldalon sok ilyen van:ssbbw Juicy Jackie,ssbbw Boberry,ssbbw Jae stb.Nagyon kövérek és szép pofijuk van.
2022. jan. 26. 11:48
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem túl sok.

- Kevesen vannak

- Azért ez a testalkat már nem egészséges, és a többségük emiatt azért nem nagyon aktív, kevesebb helyre jár el... én 160 centivel, mikor 100 kiló voltam, már szédültem, amikor lépcsőznöm kellett a metrónál... a 200+ kilós nők többsége kb. gurul, nem is tud járni normálisan, pont ezért nem is nagyon mászkál (egy ilyen ismerősöm volt, 35 évesen szívelégtelenségben meghalt)

2022. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is tudod a választ, hogy itt semennyi, hisz hiába írod ki évek óta hetente különböző megfogalmazásban más-más kategóriákba...
2022. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Állatkert elefántházban
2022. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!