Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltott le minden ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le minden ok nélkül egy nő, ti is megkérdeznétek tőle?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy nővel, minden jó volt így mentünk messengerre... jókat beszélgettünk stb.. egyszercsak nem válaszol, idő után kérdeztem valami baj van.. erre írja minden jót és elköszönt és tiltott minden ok nélkül..

Viszont Facebookján ki van írva melyik egyetemen dolgozik, így gondoltam megkeresem és kicsit elbeszélgetek vele.. tudom hogy már semmi nem lehet köztünk nem is ezért keresném meg hanem csak hogy érezze mennyire bunkó viselkedés volt ez és érezze kicsit rosszul magát valamint szeretném tudni az okát..


Tudom lehet kicsit nagyon frusztrált vagyok már de ti is az lennétek 5 év sikertelenség után


2022. jan. 27. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Megkérdezném, de igazából tudom a választ és te is tudhatád, mert amúgy tényleg roppant egyszerű: jött más, nálad jobb. Ennyi. Rengeteg nőnek pedig nincs gerince megmondani neked egyenest, hogy "nem teccő' jött jobb, bye!" Sajnos ezt el kell fogadni. Szerintem ne keresd meg, egyszerűen ennyi történt és gyenge gyomrú volt ahhoz, hogy megmondja neked. Egyszerűbb csak megnyomni egy gombot, hogy block, aztán annyi.


De fel a fejjel, majd lesz valaki, aki nem skippel el, ne aggódj!

2022. jan. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem kérdezném meg. A nem, az nem.

Ha 5 éve sikertelen vagy, csak van fogalmad róla, hogy miért.

2022. jan. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
95%

Nem mennék àt zaklatóba,ahogy te aposztrofàltad.


Szimplàn felfognàm, h a nő kapott pàr redflag-et tőlem és megnézném mik azok, akarok-e velük kezdeni valamit éshogy milyen következményei lehetnek.

2022. jan. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem, ha saját bevallásod alapján is frusztrált vagy évek óta, egyáltalán nem biztos, hogy más férfi miatt tiltott le. Egyébként is a tiltás egy erős reakció, szóval valószínűleg a viselkedésednek köszönheted, ami neked már fel sem tűnik.

Az, hogy felkeresnéd a munkahelyen, tipikusan egy ilyen elem. Neked belefér, más pedig pont az ilyen embereket tiltja le okkal.

2022. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Megnézte a képeidet, és úgy találta, mégsem nézel ki olyan jól. A nőkben persze nincs annyi gerinc, hogy ezt megmondják.
2022. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék át zaklatóba, de ha te szeretnél viccet csinálni magadból, hajrá. Csak bebizonyítod, hogy jól tette, hogy letiltott.
2022. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy keresném meg, ez már konkrétan zaklatás. Végülis elköszönt, letiltott, jelezte, hogy nincs tovább. Nem voltatok egy pár, hogy bemászkálj a munkahelyére. Nem mintha akkor zaklatni kéne.
2022. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem keresném meg, hiszen az emberek nem véletlenül tiltanak le valakit. Elfogadnám, hogy nem akar tőlem semmit, visszagondolnék mi lehetett az ok, hogyan nem vettem észre a beszélgetéseink során és keresnék tovább.
2022. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon ijesztő vagy. Jó érzékkel tiltott. AZ lett volna, hogy elkezded faggatni, hogy "De miért nem?", aztán a végén utolsó qrva lesz.

Mi a következő lépés? Kinyomozod a lakását és éjjel beállítasz magyarázatot követelve?

2022. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Jól ráérzett, hogy nem lesz jó vége ha tovább beszélget veled, bárcsak mindenkinek ilyen jó megérzései lennének! A pofátlanság csúcsa, ha azt hiszed pár messengeres beszélgetés után bármiféle magyarázattal tartozik neked és hogy zaklathatod a munkahelyén és elszámoltathatod, egy igazi szánalmas hulladéknak kell hozzá lenni.
2022. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!