Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan férfival aki 28 évesen portásként dolgozik egy kollégiumban havi 200 nettóért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 13:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

30.


"Normális dolgozást" - normális fizetésért megérné. De az ebben az országban eléggé elenyésző, különösen vidéken (kivéve az osztrák határ környékét).


Helyes, ne jusson hozzá senki, a bűnözők baltával ugyanúgy szétcsapják majd a fejed és esélyed sem lesz megvédeni magad. Sok idős vidéki ember számára ez már a valóság, ahol az "öregezés" bevett bűnözési forma, mert hogy védené meg magát a 80 éves a rátörő 4-5 fiatallal szemben? Sehogy. Ha lenne fegyvere, talán elriaszthatná őket. Nagyapámnak ezért volt fegyvere. Pont elég volt ahhoz, hogy ne törjenek be hozzájuk, ahogy tették azt az összes többi házzal a környéken, kivéve ahol fiatalok élnek vagy van fegyver.


Az amcsik meg alapvetően hülyék, mindegy hogy fehér redneck vagy fekete gangsta. Mégis, ott még a különböző segélyek is normálisabban vannak kiszámolva, mint itt a fizetések vagy a nyugdíjak.

2022. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

25

Mert családot pl nem lehetne vele alapitani

2022. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Össze, ha mint ember összeillünk, de én 32 éves vagyok, szóval 28 évesen ez a -4 év nekem már sok lenne.


Hivatalban dolgozom, az egyik portásunk még régebben fent volt police.hu-n, mint körözött személy és bejött úgy dolgozni. Aztán elvitték. :))

De viccet félretéve, én nem nézem le ezt a munkát, a fizetés meg mellékes nekem.

2022. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!