Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves JOBBKORMÁNYOS BMW-vel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves JOBBKORMÁNYOS BMW-vel lehet csajozni? Lehet ez annyira menő mint a balkormányos?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl olyan kellemetlenségre, hogy a csaj rossz oldalon akar beszálni, mekinél neki kell átvenni a kaját, vagy távolabbról úgy tűnhet, hogy a csajé a kocsi, és a pasi csak el lúzer akit fuvaroznak.
2022. jan. 29. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ki fogják röhögni a pasit .
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
40 millás traktorom van és a legjobb csajom a faluba.
2022. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kérdésért kiröhöglek.
2022. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a jobb kormány itthon veszélyes. Előzés pl.

Másrészt egy 16 éves autó eleve nem státusz szimbólum, tehát, vagy olyan nővel jössz össze, akinek majdnem mindegy mibe ül, vagy sokkal fiatalabb autót veszel, ha azzal akarsz csajozni.

Nekem sokkal kevésbé lenne diszkomfortos egy 16 éves "tömeg autó", mint egy felkapott, márkás autó, ami jobb kormányos. Ráadásul a BMW megbízhatatlan. Sokat van szervizben, drága az alkatrész, bár utóbbi lehet már nem igaz, mivel ennyi idős az autó. De minél öregebb annál szerviz igényesebb.

Szóval összességében nekem nem imponálna. Pedig nem vagyok igényes arra, mibe szállok be, amíg normál állapotú és biztonságosnak érzem.

2022. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kérdést ezért írtam ki, de nem én vagyok az illető aki betegesen ragaszkodik ehhez a kocsihoz. :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2022. jan. 29. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Kezdésnek vegyél egy lambót. Anélkül ma már max kiröhögnek a nők.
2022. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Jobbkormányos kocsi = szegénységi bizonyítvány
2022. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyelvtanórákat vegyél először, és csak aztán egy akármilyen kocsit.
2022. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Angliai az autó vagy mi? :D
2022. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát nekem mindegy milyen kormányos én eleve nem szeretem a bmw márkát
2022. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!