Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan választanak végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan választanak végül inkább férfi társat maguknak akik nem tudnak megfelelni a nők valóságtól elrugaszkodott elvárásainak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Egyre többen teszik ezt.
2022. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Uhh... Ez a rovat egyre mélyebbre süllyed. Azt hiszem, lépek innen.
2022. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
A homokosok minek akarnának megfelelni a nőknek?
2022. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, mi àllatokat vàlasztunk magunk mellé.


Én pl 3macskàt.

2022. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a valóságtól elrugaszkodott elvárások?
2022. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
Én őszintén sajnálom, hogy heteró vagyok és nem vagyok képes szexuálisan begerjedni egy másik férfira. Biztos könnyebb lenne úgy az életem és legalább a szexuális élet része az életemnek kipipálható lenne. Sokszor hallottam már a férfiak egymás között milyen könnyen jutnak szexhez, ha melegek vagy biszexek és kb. ha tetszenek egymásnak akkor csak lebeszélik nulla ismeretség után a szexet másnapra. Olyan ez, mint a heterók között a legvonzóbb pár százaléknyi férfi élete. Ez mellett a másik gond, hogy családot is akarok közös gyerekekkel és az megint egy olyan ügy, amihez egy nő szükségeltetik mellém. Szóval a kérdésre válaszolva én nem tudnék másik férfit választani páromnak ezek miatt.
2022. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ezt nem tudod megváltoztatni menet közben. Vagy eleve vonzódsz a férfiakhoz, vagy nem. A biszex férfiaknak meg amúgy sincs gondjuk nőt találni. Szerintem a csak nagyon kicsi részük választ inkább férfit komoly kapcsolatra, mert nyílván több heteró nő van, így nagyobb halmazból tud válogatni, és nem is ítélik el miatta. Szóval nem azért lesz valaki biszex, mert sikertelen a nőknél, ne is terjessz ilyen hülyeségeket.
2022. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
És mik azok az irreális elvárások???
2022. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
8. Egyébként a biszex férfiak között is sok lúzer van, akik még soha nem voltak nővel, mert nem vonzóak a nők számára, viszont férfit könnyen tudnak szerezni. De nyilván igazad van, ők sem azért lettek biszexek, mert nem tudtak nőt szerezni, hanem már alapból azok voltak.
2022. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!